Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezt miert csinaltak, szolnom...

Ezt miert csinaltak, szolnom kene?

Figyelt kérdés

Ma, reggel 7-re mentem dolgozni, voltak akik 6-ra. Engem delutan fel 4-kor hazakuldtek, mondvan, ugyis lejart a muszak, pedig volt munka meg boven. Mindenki bent maradt, csak engem kuldtek haza. Nem rugtak ki, arrol tudnek, mert holnap reggelre megyek megint. Angolul kell beszelni es nem fenyes a tudasom, de nagyon igyekszem es meg sosem hibaztam komolyabbat. (kissebbet is ritkan) Szeretnem tudni, hogy miert volt ez ma, mert ha nincsenek megelegedve, akkor mondjak el miben valtoztassak es megprobalom, ha meg kiakarnak rugni, akkor tegyek, de ne ilyen modszerekkel. Ti mit gondoltok, ez szerintetek is rosszat jelent. Megkerdezzem holnap? Hogyan?

Bocsi a kategoriaert, de surgosen kene valasz, mert megvagyok ijedve.:(


2011. máj. 5. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha õk nem mondtak neked semmit, akkor vàrjàl még a kérdezéssel. Viszont, ha holnap furcsànak talàlsz valamit, akkor nem àrtana ràkérdezni.
2011. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Milyen munkakörről van szó?
2011. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert fontos ez, de felszolgalo egy nagyon nivos szallodaban.
2011. máj. 5. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!