Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki dolgozik vagy dolgozott a...

Aki dolgozik vagy dolgozott a Grundfost-ban vagy hasonló helyen nem tudja köbö mennyi ideig tart a tesztírás?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:

a teszt irás kb 20-30p ha sikerült a teszt akkor interjú lesz 3óra durván ha ügyes vagy akkor 1,5óra.

a teszt nem nehéz logika,matek feladatok lesznek

2011. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

3 órás interjú?:O:D

És ha sikerült a teszt arról mikor éretesítenek általában?

2011. ápr. 28. 13:43
 3/10 anonim ***** válasza:
az egész kb 3 óra (teszt+interjú) 20embert hivnak be 1 nap,ezért irtam a 3órát.a tesztett helyben töltik ki és utána ha sikerült akkor lesz az interjú
2011. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi.
2011. ápr. 28. 15:58
 5/10 gyuribacsika válasza:
És milyen bérezés van a Grundfosban? Illettve milyen műszakok? És akik eddig írtak konkrétan melyik Grundfosról volt szó helyileg?
2011. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs de állítólag elég jó a fizu főleg ha feljebb tesznek,1 műszakot kell bejelölni állandónak úgy tudom és valszeg itt nálunk a TB-nyai mivel ez a egy Groundfost van az országban.
2011. jún. 7. 18:20
 7/10 gyuribacsika válasza:
A feljebb tesznek alatt mit értessz? Nem sima operátor hanem valami szakvezető vagy ilyesmi? Egyébként azért kérdeztem rá, mert másik kérdésben szerepelt hogy Székesfehérváron vagy hol is van állítólag, de jó mert pont a Tb-i érdekelt.
2011. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gyuribacsika válasza:
És önéletrajzot kell beadni vagy lehet kérni direkt jelentkezési lapot valaki tudja vagy mi a jelentkezés módja?
2011. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia kedves kérdező!

Téged már felvettek a Grundfosba? Mi a véleményed a gyárról és a munkatársakról? én most szeretnék oda jelentkezni, operátori állásra és érdekelne, h mégis milyen hely? van kötelező túlóra hétvégéken?

2011. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs nem ott vagyok de úgy tudom heti 5 nap meló van hétvégén nincs csak aki vállalja.
2011. jún. 13. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!