Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudom, hogy mi legyek...

Nem tudom, hogy mi legyek nagy koromban. Énekesnő vagy állatorvos?

Figyelt kérdés

[link] 2011.04.15.-o6AJa0quGqwFMCMa

A véleményetek nagyon fontos. Sokan mondták, hogy hasonlít a hangom Barbee-hoz. Szerintetek ?

Melyik szakma kellene nekem a kettő közül ?

Kérlek csak kímélően. :) Köszönöm.


2011. ápr. 15. 20:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de tényleg inkább állatorvos. Aranyos hangod van, de nem olyan, amiből ki lehet hozni annyit, hogy jó énekesnő lehess. Ráadásul rengeteg tényleg nagyon jó énekes sem fut be, szóval ez elég kockázatos lenne számodra.

Az állatorvos viszont egy nagyon szép hivatás :)

2011. ápr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Több ezer lány akar lenni énekesnő, évente jó ha egynek sikerül, azok sem maradnak fent sokáig. Az állatorvosi viszont jó pálya. De a hobbid lehet az ének.
2011. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Az állatorvosi szakma egy hivatás.Akkor kezdj bele,ha nem hogy csak bioszból,és kémiából jó vagy,de érzed hogy ezt akarod csinálni jóó sokáig.Nem hallottam a hangod,mert nem jó a weboldal címe,de nem is akarok ítélkezni,mert nekem még olyan hangom se lehet,mint Neked :D

Ettől függetlenül az állatorvosi hivatás biztos,azzal mindig meg tudsz majd élni.

2012. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!