Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudom, hogy mi legyek...

Nem tudom, hogy mi legyek nagy koromban. Énekesnő vagy állatorvos?

Figyelt kérdés

[link] 2011.04.15.-o6AJa0quGqwFMCMa

A véleményetek nagyon fontos. Sokan mondták, hogy hasonlít a hangom Barbee-hoz. Szerintetek ?

Melyik szakma kellene nekem a kettő közül ?

Kérlek csak kímélően. :) Köszönöm.


2011. ápr. 15. 20:45
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Átlagos, nem mondanám nagyon szarnak, de jónak sem.
2011. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
legyél állatorvos.
2011. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem néztem meg a vidit, csak azért írtam, hogy amúgy kutya vagy-e mert az állatok/kutyák rovatba tetted a kérdést.
2011. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
azért, mert a kutyaviselkedésével is szeretnék foglalkozni. :)
2011. ápr. 15. 20:56
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj meg, de nincs jó hangod, abszolút nincs:S:S

állatorvosság meg a tanulmányaidtól függ, mert roh@dt nehéz bejutni az állatorvosira!

2011. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Háth állatorvosin tudom hogy nagy előny a nyelvvizsga. Egy énekesnek meg már leírták előttem, hogy vannak jó és rossz oldala is. Mint minden másnak. Ha jó tanuló vagy akkor szerintem állatorvos.
2011. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%

Mikor azt olvastam, hogy a mi véleményünk számít, abban a pillanatban azt akartam válaszolni, hogy akkor mindenképpen énekes legyél. :)


...aztán meghallgattam, hogy énekelsz- illetve dúdolgatsz, vagy mi.


Mégiscsak próbáld meg az orvoslást.

2011. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
teljesen esélytelen vagyok énekesnő terén ?
2011. ápr. 15. 21:03
 19/23 anonim ***** válasza:
hát figyelj ezt ne tőlünk kérdezd. keress fel egy énektanárt, ő biztosabbat tud neked mondani!
2011. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Igen.

Persze így ismeretlenül ezt biztos fenntartásokkal fogadod, de valamennyire azért van hozzá fülem.

Sokkal (nagyságrendekkel!) előrébb kéne tartani hangképzésben, ha énekesnőként labdába akarnál rúgni-hogy egy kis képzavarral éljek.

Ez így totál esélytelen.

Amúgy az furcsa, hogy van olyan ember, aki nem hallja magát éneklés közben, és azt hiszi, hogy jó. De ha valakinek van némi hallása, az ha visszahallgatja, azért rögtön levágja, ha valami gyenge.


Nem tudom, te mit hallasz ki ebből, de ha ezt elfogadhatónak ítéled meg, akkor tényleg totál esélytelen az éneklés.

(próbáltam kímélően :))

2011. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!