Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kérhetek babysitterked...

Mennyit kérhetek babysitterkedésért?

Figyelt kérdés

abszolút kezdő 17 éves lány vagyok.vagyis unokatesóimra,kis tesóimra rengeteget vigyáztam/ok,de most a húgom 2 ovis társára(ikrek 1fiú,1lány) kaptam lehetőséget szombat estére (fél6tól ismerkedés,hely megismerés mi hol van,mert még csak 1x voltam náluk szülinapi zsúrban)7től kb.10-11ig.

tehát ezekkel az adatokkal mennyit kérhetek?aki tapasztalat ilyenben légyszíves segíts,mert egyáltalán nem tudom mennyi a normális ezért.

köszönöm szépen!


2011. ápr. 14. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Én 700 Ft-os órabért fizetek a bébiszitternek, szerintem az korrekt.
2011. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
70%

szerintem nem mindegy, hogy hány gyermek van, milyen napszakban kell rájuk vigyázni, kell-e velük valamit csinálni (pl. a szülők távollétében te fogsz fürdetni, vacsit adni, stb.), és hát kérdés, hol élsz!

Szerintem szombat esténként két ovisra vigyázni min. egy ezrest megér óránként! S még ez is baráti ár...

2011. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
budapest egyik határvárosában élek. két 5 éves gyerekre kell vigyáznom és gondolom mivel szombat este kell fürdetni,vacsiztatni és lefektetni :)
2011. ápr. 14. 20:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez esetben nyugodtan kérj 1000-1200 Ft-ot!!óránként.
2011. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még az előbbihez:

De csak azért ennyit, mert kezdő vagy.

Később már mikor van gyakorlatod is, többet is kérhetsz.

2011. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ugyancsak kiskorúra nem bíznám a gyerekem, kizárólag gyakorlattal, tapasztalattal rendelkezőre. Pl bármi baj közbejöhet, amire nem számítasz, és azonnal hirtelen kell cselekedni. Ez az amit kis szerencsével egy gyakorlott tapasztalt bébiszitter meg tud oldani. Bármi baleset, esés, evés, lázgörcs.....soroljam?

De a kérdésedre válaszolva: 500Ft.

2011. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet!

Én elvégeztem a gyerekápolói tanfolyamot, és egy méregdrága au-pair tanfolyamot, de nem tudtam benne elhelyezkedni, mert nem volt gyakorlatom...Az anyukák nem bízták tapasztalanra a gyereküket. ördögi kör...Immár anyaként, meg is értem őket!!!

Szerintem 500-600 ft lenne reális. Van profi(szakmáját tekintve) gyerekfelügyelő ismerősöm, ő keres a fővárosban 1000 ft/óra bért.

2011. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát ismerős volt szal jobban bízott bennem és ott voltam fél6tól fél11ig és 5000ftot kaptam :)

köszönöm a válaszokat!

és elakarom végezni a babysitter tanfolyamot mert komolyan szeretnék ezzel foglalkozni és és tényleg fel kell készülni a balesetekre :)

2011. ápr. 17. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!