Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi tévö legyen az aki egyszerü...

Mi tévö legyen az aki egyszerüen nem talál munkát évek ota?

Figyelt kérdés

Én nemtudom,hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen,vagy tényleg ilyen lett a világ.Hosszu ideje nem találok állást,pedig keresek,interjura behivnak,de ennyi.

Vissza sem igazolnak,szeretnék egy viszonylag jo munkahelyet,de már önbizalmam sincs.Takaritani nem fogok,hisz a férjem vezetö beosztásban dolgozik,az ciki lenne nagyon.Még szerencse,hogy ö keres,különben nemtudommi lenne.Szeretnék nagyon önállosodni.Hol kezdjem?


2011. ápr. 12. 13:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Milyen tudásod van? Milyen képesítésed, mennyi tapasztalat? Mióta nem dolgoztál? Ezek mind olyan kérdések, amik fontosak lennének, hogy jobban megismerjük a helyzetedet.


Ha nem találsz munkát, akkor keress! Ha úgy látod, hogy nincs esélyed elhelyezkedni a jelenlegi tudásoddal, képezd magad tovább! Nem repül az ember szájába a sült galamb!

2011. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogy akármennyire is nehéz a helyzet, soha ne add fel a munkakeresést! Én legalább 4-5 hónapig kerestem állást, interjúkon voltam, és most az a helyzet állt elő, hogy 3 cég is jelzett, hogy felvenne, úgyhogy most rajtam a sor hogy válasszak. Szóval ne add fel és próbálj továbbra is keresni, egyszer biztos sikerül.
2011. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Tuti?

Nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

2011. ápr. 12. 13:59
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Képezd át magad. A munkanélküliben sok ingyenes OKJ-s tanfolyamot indítanak. A férjed sem tud segíteni neked?
2011. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Milyen vezető ? Busz, villamos, troli, kutya ? Azt tudod, hopgy nálunk egy kisvárosban csak beajánlással lehet még takarítónőnek is menni.
2011. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok, 5 éve nem találok munkát. Az átképzés nekem nem vált be, két ingyenes OKJ tanfolyamot is elvégeztem, de így se találok munkát. Sajnos azt kell mondjam, ez Magyarország. Mindenképp szeretnél dolgozni? A Férjed fizetése elég ahhoz, hogy eltartsa a családot? Vagy szükségetek lenne még egy keresetre? Ha elég és azért szeretnél munkát, mert nem akarsz otthon ülni, akkor ha jó a kézügyességed, csinálj ajándéktárgyakat, fess, hímezz, varrj stb. és add el őket (vannak erre netes oldalak, most így nem tudok fejből, de találkoztam már ilyennel). Így unatkozni se fogsz és lesz egy kis kereseted is. Közben persze továbbra is keress munkát, és egyszer majd csak szerencséd lesz!
2011. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

A férjem étterem vezető és neki meg van a munkája.

Szeretné,ha önálló lennék és én is nagyon.

Pénzügyi felsőfokút most fogom letenni,de nem sok reményt fűzök ehhez sem.Ez is amolyan ingyenes tanfolyam.A minap behívtak egy állásinterjúra,és képzeljétek bruttó 90 eFt-ot tudott felajánlani.Nagyon nevetséges ez az ország...

Nagyon szeretném,ha valahol megbecsülnének.

2011. ápr. 12. 14:37
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha arra vágysz, hogy megbecsüljenek, akkor nem neked való Magyarország. Itt arra lehet vágyni, hogy legyen valami munka, ha van, akkor lehet örülni annak a bruttó 90 ezernek, de hogy emellett még meg is becsüljenek, az már nem megy.
2011. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Neked pl szerencséd van,mert 3 ingyenest is el tudtál végezni függetlenül attól,hogy mit értél vele. Biztos hogy fogod tudni kamatoztatni. A feleségem még csak a másodikat szerzi, de az is fizetős. Hiába nincs benne a prixisbe. Fel a fejjel.
2011. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"A minap behívtak egy állásinterjúra,és képzeljétek bruttó 90 eFt-ot tudott felajánlani.Nagyon nevetséges ez az ország.."


Ja bocs...


Akkor ülj otthon és élősködj a férjeden, de ne gyere ide panaszkodni, hogy nem találni munkát...


Találni, csak te finnyás vagy.


Annál rosszabb kombó pedig nincs is, mikor valaki válogatós és képzetlen is egyszerre.


Mégis, milyen állásajánlatot vársz, vezérigazgatóit 400 nettóért a két szép szemedért?

2011. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!