Mi az az MLM munka?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

multi level marketing... azt ajanlom ne kezdj ilyenbe... mindegyik sz*r ... sose jutsz feljebb, az csak kamu


olyan hogy ha beszervezel masokat jutalekot kapsz utanuk.. mint a piramisjatek...csak valamilyen modon "torvenyesen", de a vegen mind bebuko

2011. ápr. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Jellemző, azt sem tudja mi az MLM, de lehúzza, igazi jó magyar szokás. Semmi köze a piramisjátékhoz, ebből látszik, hogy nem ismeri. Amerikából ered és ott ma is nagyon sokan élnek belőle. Közvetlen értékesítés, hálózatos rendszerben.

Vásárolsz valamit, terméket vagy szolgáltatást, azt tovább adod vagy ajánlod és az eladások vagy ajánlások után kapsz jutalékot. Nagyon sokféle van, ilyenek itthon az ismertebbek pl. Avon, Oriflame. Ezekkel elég nehéz jövedelemhez jutni,mert kicsi a jutalék.

Vannak olyan MLM-ek amik pü-i jellegűek, ott nagyobb a jutalék. Nagy előnye, hogy ingyenes oktatások vannak, jó csapat.

Én termékforgalmazósat nem csinálnék, mert nem ismerek olyat akinek tovább ajánlanám, mert sokan csinálják körülöttem.

Most hallottam egy Öngondoskodással kapcsolatosat, ami nyugdijmegtakarításra ösztönöz, ez tetszik, egy ilyet talán én is elkezdek.

Egyébként a fél világ MLM, ha ajánlasz valakinek, fogorvost, szerelőt, nőgyógyászt vagy bármit, az is MLM csak nem Te kapsz érte pénzt, hanem csak az akit ajánlottál.

2011. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Stafilococcus válasza:
25%
Én lassan 4 éve foglalkozom mlm-mel, és jelenleg gyémánt szinten vagyok. A legtöbb ember ott bukik meg vele, hogy semmiért szeretne kapni valamit. Nem hiszi, hogy ezt a szakmát is meg kell tanulni, mint az összes többi szakmát, és nem akar benne nagyon dolgozni. Valahogy át akarja aludni azt az időszakot, amíg sokkal több munka van vele, mint amennyi jövedelem származik belőle, és egyből azt akarja elérni, amikor már csak a lábát lógatja, és dől a pénz. De az én tapasztalatom az, hogy aki odateszi magát, és néhány egyszerű dolgot napi rendszerességgel megtesz, az sikeres lesz benne. Ha pedig az online módszert használja, még elutasítást sem kap, ami pedig ennek a szakmának a természetes velejárója. Bővebbet itt: [link]
2014. nov. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
85%
hallod a csóka már gyémánt szinten van biztos nem szarozhato, barmokra sóznak rá barmok értéktelen szarokat/szolgáltatásokat amiért még több kapcsolatot kérnek ... gyémánt szint... beszarok
2016. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Nagy kanyu ez az mlm vegyél ilyen szarokatami senkinek sem kell aztán meg elköltötted a pénzedet a semmire.. Szopó
2018. szept. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

A két utolsó "hasznos válaszai" mutató önmagáért beszél, őket minősíti.

Sok jó mlm rendszer és termék van és rengetegen becsületes munkával értek el benne sikereket.


Kérdésedre a rövid válsz:

Több szintes hálózatépítés, ahol Te vagy a reklámhordozó! :) Nem tukmálni kell, hanem a saját tapasztalataid megosztani másokkal ha érdeklik és szóba jön. Ma már az online nagyon megy és abban a jövő!

2019. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 serius1 válasza:
Sziasztok! Ha még érdekel valakit egy pártatlan válasz akkor nézzétek meg ezt a cikket. [link]
2020. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!