Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » GYES-en vagyok! Hol találhatné...

GYES-en vagyok! Hol találhatnék valós otthoni munkát!

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Na erre én is kiváncsi vagyok,mert még valóssal nem találkoztam :(
2009. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen szerintem nem létezik!Én is azt keresem már lassan egy éve de semmi,csak átverés az összes !
2009. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sincs.
2009. febr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos valós munka tényleg nincs,amivel pénzt is lehet keresni,az én véleményem szerint is.
2009. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Van, csak azt így légből kapottan nem lehet.

Vannak olyan munkakörök, szakmák, amiket interneten keresztül otthon is lehet végezni, neked milyen végzettséged van?

Tudsz-e valamilyen nyelven fordítani esetleg?

2009. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Van, csak azokat nem szórják ki a tömeg elé. Ismerek valakit, aki pl. webprogramozó, és a cége kiszervezte távmunkásnak, tehát otthon ülve végzi a munkát, amiért korábban be kellett járnia. Egy kikötés, hogy időre készen legyen, de rugalmasan megoldhatja. Ezek azok, amik hivatalosak inkább, és tényleg megfizetik, de látod, ez se úgy indult, hogy távmunkának.


Esetleg foglalkozhatsz ptc oldalakkal (van megbízható, bár nem mind, jó helyre kell regisztrálni, és mindenről tudni fogsz), vagy ha értesz a weboldal készítéséhez, és jó ismerője vagy egy témakörnek, regisztrálhatsz egy ingyenes helyen, és kitehetsz fizetős reklámokat (mint pl. a google adsense), tudok olyan embert, akinek már ezek fizettek. De ezek nem bejelentett hivatalos munkák, csak szabadidős melók, bár ha jól csinálod, jól kereshetsz ezzel is.

2009. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2009. febr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Nekem mázlim volt a határ közelsége miatt karkötőket fűztem 1 euróért!

Gyes alatt én pl. újságterjesztőnek segítettem.Én összeraktam azt a rengeteg szórólapot ő meg kihordta!

Vagy közvéleménykutatás!Az nem teljesen otthonvégezhető,de amíg adatotegyeztetsz,addig tudod otthon csinálni,vagy sok olyan van,amit elég telefonon keresztül lekérdezni.Persze csak ha jó percdíjaid vannak!

Nekem ezek jöttek be!

De rohadt nagy kitartás kellett,hogy összeszedjem.

Kb 1000 Ftot kerestem óránként ezekkel!

Sok sikert!

M

2009. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

ez elég végzettség függő

Én matekre, közgázra tanítok privátban diákokat,

Van aki gyesen más gyerek felügyeletét is bevállalja, vagy azt, hogy más gyerekéért elmegy az oviba és pl 6 ig vigyáz rá.

Amúgy ha a nagyobb gyerekem már ovis lesz, és csak 1 gyerkőccel leszek, a munkahelyemmel fogom felenni a kapcsolatot, hogy fordítási agy más kuktatási feladat van-e. A GYES mellet elvileg legális munkát is adhatnak, de asszem gyed mellett azt se.

2009. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!