Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Menni vagy maradni? Jelenleg...

Menni vagy maradni? Jelenleg recepciós vagyok (7 hónapja dolgozok itt), havi ~ 100 000ft ért,

Figyelt kérdés

most lenne biztos helyen angliában (recepció, konyha, felszólgáló pozíció) hetente váltva havi 290 000ért.

már a szerződésem is meg van, már csak alá kellene írnom és vissza küldenem.

menjek vagy maradjak??

itthon nem érzem jól magam, már éltem külföldön, de haza jöttem egy pasi miatt, aki miatt nem kellett volna...


22L


2011. márc. 24. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nem kell szallasra koltened ,abbol a penzbol ,akkor menjel.
2011. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szállásra 120 font menne el havonta
2011. márc. 24. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ, akarsz-e Angliában élni. Ez a kereset arra elég, hogy ott megélj, de arra nem, hogy félretegyél. Illetve úgy tudsz jelentősebb összeget félretenni, ha ott évekig nagyon meghúzod magad (többedmagaddal bérelsz lakást, egyszerű kajákat készítesz stb.). Mindenesetre ez nem az az összeg, amiből vígan élsz kint néhány évet, aztán hazajössz egy lakásravalóval.
2011. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Most ugye azt írod, hogy ott több pénzért biztos meló, nem is szeretsz itt lenni, szóval az érzelmi kötődés sincs meg az országhoz.

Akkor mi a kérdés? :P

Vagy ez ilyen utolsó felhívás keringőre, randizni akarsz, hátha? :)

2011. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már feltetted. 2 kilót félre tudsz tenni havonta ahogy írtad. Ha tetszik Anglia akkor menj. Én utáltam azt ottani időjárást meg a mocskot Londonban.
2011. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

igen fel tettem, csak ott az volt a kérdés, hogy mondjam meg anyáéknak. hát megmondtam, és nagyon kiborultak, pont az volt amire számítottam, ( ők nem mennének ki ennyiért, ilyen munkára, oda ....)

most meg kiváncsi voltam, hogy más ki menne e oda ennyi pénzért.

de azért köszönöm a válaszokat!!

2011. márc. 24. 20:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy pillanatig ne tétovázz! Írd alá, aztán hadd menjen az a szerződés.
2011. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én akkor mennék csak ki, ha csak recepciós munka lenne. de persze ha kinn vmi nagyobb városba mész, akkor van esély, hogy később keress más munkát.

neked kell eldöntened, nem szüleidnek.

amúgy én nem mennék Angliába, 1x megpróbáltam, engem is ilyen mindenes munkára vettek fel, csak konyha helyett nekem szobalány volt a kiegészítő munka, nem szerettem a helyet, mert kinn voltunk a világ végén, messze mindentől...nem voltak szimpatikusak a munkaadók...indiaiak..stb. három hónapig bírtam.

2011. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
menj tök jól hangzik.
2011. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj! Most vagy fiatal, később férj+gyerek, megbánod, hogy kihagytad!
2011. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!