Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nézik le azokat akik a...

Miért nézik le azokat akik a Mekiben dolgoznak?

Figyelt kérdés

"Talán a Mekibe még jó leszel krumplit sütni." Valami rossz példa, hogy ezt mindenképp kerüld el.


Szerintem ha épp éjszakás vagy délelőttös vagy akkor tök laza, mert alig van forgalom. Meg ugye minden nap kapsz valamennyi kaját. Szerintem jobb mint egy gyárban, ahol mindig hajtás van.


Mondjuk K-Mo-on, vagy egy utolsó kis faluban is ennyire lenézik aki ott melózik? (Nem én hanem pár barátom dolgozik itt).


2011. márc. 20. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 osztálytársam is ott dolgozik, mindkettejük családja elég gazdag, de ők úgy gondolják, hogy így több zsebpénzük lesz. Senki nem nézi le őket, mondjuk csak 17 évesek.
2011. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
én nem nézem le őket. Inkább mint hogy segélyért rohangáljanak.
2011. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én a 8 órás, állandó dolgozókra gondolok.
2011. márc. 20. 18:44
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézem le őket, soha nem hallottam hogy bárki is lenézné őket
2011. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkának nem rossz, de felnőttkorra jobb lenne valami hivatás, amire egy gyerek nem lenne képes.
2011. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenézik szerintem,hanem avval jönnek hogy még a diplomások is a mekibe kényszerülnek elhelyezkedni,mert annyit ér hogy van egy siplomájuk.Evvel nem a mekit nézik le hanem magát a diplomás embereket szerintem.Amúgy bárki aki viccelödik a melokkal az igen buta ember,mert a munka nem szégyen,legyen az bármi és még mindig jobb mint segélyeken élni vagy lopni,csalni.Nem kell foglalkozni a rosszindulatú emberekkel,majd visszakapják az élettől.
2011. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Akárhány éves is valaki, undorító lenézni azért, mert éppen nem a legjobb munkahelye van.

Azt kellene nézni, hogy legalább DOLGOZIK! Még azokat sem kell lenézni, akiknek pillanatnyilag nincs munkájuk, met bárki kerülhet ilyen helyezbe.

Úgyhogy nem kell foglalkozni a lenézőkkel, lehet, hogy valaki éppen azt a munkát szereti, hogy krumplit süt, lehet, hogy a társaság is jobb, mint egy irodában, úgyhogy ne törődj vele.

A munka mindig becsülendő, akármi legyen is az.

2011. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nézet belülről terjed kifelé.

Ne tudd meg, hogy az egyik gyorsétterem HR-ese hogy nyilatkozott az étteremben dolgozókról...

2011. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
47%
azért nézik le azokat akik a mekikbe dolgoznak mert már a burger king a menő :D
2011. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ott pedig megbecsülik a dolgozókat hetente dicsőségfalra kerül valamelyik kiváló munkatárs!
2011. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!