Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Inkább pozitív vagy negatív...

Viki0314 kérdése:

Inkább pozitív vagy negatív élményeitek vannak a call centeres munkával kapcsolatban? Megéri ennyi pénzért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Hát én nem szívesen beszélek emberekkel, szerintem szar meló,valamikor lebasszák a telót és természetesen aki normálisan beszél veled, az is inkább elküldene a pics..ába.Gondolj bele, amikor téged felhívnak ilyen-olyan hülyeséggel, hogy ezt meg azt vedd meg,miközben átbaszás az egész.
2011. márc. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Elsőnek: Amikor te hívsz vkit, az nem call centeres munka, az telemarketing. Call centert olyanok hívják, akiknek vmi baja, kérdése van. Hívásokat ritkán indítanak.

Szerintem a call centeres munka nem lehet annyira vészes, ha szeretsz emberekkel foglalkozni, beszélgetni.

Én mondjuk nem csinálnám. Nincs türelmem sokx az emberekhez...de eddig is ilyesmi munkát végeztem, recepciósként...csak ott sokx a vendégek, ügyfelek ott vannak élőben, nem telefonon hívnak...de olyan is előfordul...

2011. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Sikerdíjas, tehát csak akkor fizetnek ha eladsz valamit, és a "fix"-et is csak akkor kapod meg ha meg van a teljesítmény, egészen 10 től a 100 eladásig! Megalázó munka.

Ilyennel találtak be, vagy ilyet keresel, én alkusz céghez keresek munkaerőt, de sajnos a legtöbb emberen azt látom, hogy fáj neki a munka akit behívok állásinterjúra, vagy el sem jön, vagy persze akad aki nem megfelelő azzal nincs bajom, van aki megfelelő és hülye és van aki megfelelő és lelép, 30 ból 1 embert tudtam felvenni, abból 15 nem jelent meg, 5nek fájt a munka de rettenetesen!

2011. márc. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hintalow ***** válasza:

Azért érdemes különválasztani:

telemarketingnél (amikor te hívsz) ha 100.000Ft-ot keresel, akkor szerintem nagyon szerencsés vagy.

call center (ahol téged hívnak) pedig lehet minimálbértől felfele bármennyi.

Engem is csak hívogatnak (magyar bank, kiemelt ügyfelekkel foglalkozom) de ezért havi 170-180 között kapok, természetesen teljesen bejelentve + juttatások

Ha az angol mellé tanulnék valami ritkább nyelvet (esetleg újratanulnám a németet) akkor nem lenne gond havi 200 között keresni, és akkor is csak "telefonálnék"

2011. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hintalow ***** válasza:
havi 200 *fölöttet* akartam írni.
2011. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden kimenő hívás értékesítés!

Én 2 hónapja csinálom, egy biztosító ügyfeleit kell hívni elmaradt díjfizetés miatt. Nem sok a pénz, bruttó 150 ezer, de normálisak a körülmények, nem b@szogatnak, kifizetik a túlórát. Szerintem sok helyen ez sincs.


Hosszútávon viszont szerintem nem lehet ezt csinálni. Legalábbis nálunk ugyanazt kell elmondani minden híváskor, naponta 200-szor, így elég hamar megunja az ember, belefásul az ember.

2011. márc. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!