Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában vagy az USA-ban...

Angliában vagy az USA-ban nyári munkával kapcsolatban mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés
Hallgató vagyok...
2009. júl. 29. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerre 2 országban? Grat:D
2009. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a kérdés a "vagy" kötőszóval elvan választva, tehát vagy az egyik vagy a másik....
2009. júl. 29. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Komoly munkanélküliség van Angliában is, az USA-ban is, nálunk is... :-[
2009. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a "hallgató vagyok" viszont egy jelenidejű mondat... nem a kérdés a lényeg
2009. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
www.ccusa.hu - itt minden infót megtalálsz, hogy az USA-ba hogy tudsz nyárra kimenni. Idén már nem tudsz, de jövő nyárra igen. Ez hallgatóknak van és sok ismerősöm volt már kinn vele, mindegyiknek jó tapasztalata volt. Angliáról nem tudok.
2009. júl. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most láttam a ccusa oldalon, hogy Angliába is szerveznek táborokat...szóval lehet válogatni.
2009. júl. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

barátnőm most itt van 2 hónapig:

keress rá:

CAMP WICOSUTA



-->egy nyári gyerektáborban dolgozgat(felszolgál,játékos programokat zservez,mosogat is)szóval mindenes.de a hely gyönyörű,és sokat kirándulnak.(Boston mellett vannak)

nem tudom ide lehet-e még jelenkezni,lehet h.már nem,de pl.ilyesmi lehetőségek vannak.



ccusa szervezetet tényleg érdemes megnézni,bár nem olcsó.

2009. júl. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2009. aug. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!