Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyenek az Amway cég termékei?

Milyenek az Amway cég termékei?

Figyelt kérdés
Jo minoséguek? Megérik az árukat? és milyen a cégnél dolgozni?
2009. febr. 15. 23:58
 1/6 anonim válasza:
73%

Ez ugye nézőpont kérdése...

A páromnak elég érzékeny a bőre, minden borotvahabtól kipattogzott. Egyetlen borotvahab amitől nem az az amway-es. Van még általános tisztítószerem az jó és használom a mosogatószert is, ami nekem szintén bevált. Azt nem tudom, hogy megéri-e az árát, mert ajándékba szoktam kapni így fogalmam sincs mennyibe kerül.

2009. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Jó minőségűek de nagyon - nagyon drágák!!
2009. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

- Arcápoló termékcsalád: 3 részből áll, egy arclemosó, egy tonik és egy krém.

Az arclemosóból nagyon kevés kell, mert ha túl sokat teszünk, nem győzzük lemosni magunkról. Mivel nagyon zsírosodik a bőröm, így igazán érzem a különbséget, milyen az, amikor letisztul. Nos ilyen, amikor az ember ezzel mossal e az arcát, teljesen letisztul.

Ez a tonik az első az életemben, amelyik nem akarja kimarni a szemem csak azért, mert végigtöröltem vele az arcomat. Úgy gondolom, ez igazán csak ennek a márkának a pozitívumait hirdeti.

A krémből is keveset kell, mert tényleg nehéz eloszlatni ha sokat nyomunk. Bár vannak, akik ezzel nem értenek egyet, de elképzelni se tudom, hogy hogy birkóznak meg azzal a rengeteg trutymákkal. Mindenesetre élő példa egy nagydarab rocker ismerős, aki berontott egyszer hozzánk: "Adj valami arcápolót, mert megyek a barátnőmhöz és nem akarok csupa pattanás lenni" - nyomtam neki egy babszemnyit az ujjára, kételkedően nézett, elég lesz e a hatalmas kalácsképére, majd megdöbbenten bólintott és elismerően felnyögött, hogy sikerült: "Te, ez jó a pofámnak!" mondta és elviharzott.


- Pattanás elleni zselé: na ennélkül létezni sem bírok, ha véletlenül ott felejtem valahol, az a nagyhalál, 2 nap alatt felszívódik tőle a nagy gennyes pattanás, pedig rólam köztudott, hogy erre nálam semmi sem hat, még a hormonkezelés sem.


- Univerzális tisztítószer: egy vödörbe fél kupak tisztítószer, és 60 négyzetmétert tisztára lehet vele mosni úgy, hogy ha végigsétálsz a nedves kövön mezitláb, nem marja le a talpadat, s a tisztítószer pedig nem marja ki a tüdődet (ez a fürdőszobai tisztítószerre is igaz, mostmár jobban szeretek fürdőszobát mosni)


- Konyhai tisztítószer: motorháztető olajmentesítésére tökéletesen alkalmas


- Szappan: végülis míg más szappanokkal jól meg kellett dörgölnöm a kezem, ezzel csak 2 mozdulatot kellett tennem. Kipróbáltam, ha hármat teszek, túl sok szappan jut a kezemre. Mindezek mellett nagyon kellemes vele kezetmosni.


- Mosogató szer: olyan, mint a reklámokban, csak a reklámokban reklámozott mosogatószerek nem tudják ezt, ez pedig igen, úgyhogy élvezem a mosogatószer csodáit, mint abban a hipnózisos gyerekkönyvben a főszereplő kislány.


- Alapozó: engem sokat kentek kiskoromban, mert modellkedtem. El kell mondanom, hogy ennyire jól fedő alapozóval még nem találkoztam.


- Mosópor: krétapor helyett halcsontliszt a vivőanyaga, éppen ezért lényegesen természetesebb, mint más mosóporok. A múltkor barátnőmnek kölcsönadtam egy pólót, visszahozta kimosva, nem bírtam elviselni annak a szörnyű mosószernek a szagát...


Csak néhányat említettem, ennél sokkal több termékünk van.


És maga volt a Hawaii, amikor a ismerősünk elutazott amerikába, és mi beköltözhettünk addig a lakásába (vigyáztunk a kutyáira). Mindenhol 100%-ig ilyen termékek, nem kellett otthon bámulni a vacak bolti termékek gagyi dizájnú tasakjait. Minden volt, nem kellett hozni semmit! Szappan, tusfürdő, sampon, balzsam, izzadtsággátló, fogkrém, szájvíz ... nade amink nekünk sincs: protein por (első osztájú, legeslegfinomabb shake), víztisztító (nem szabad rászokni a jóra, mert szörnyű, hogy mi van itthon, be kell szereznem egy víztisztítót!), edénykészlet (hiphop felmelegedett és hiphop megfőtt a kaja) - tiszta élvezet!

2009. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Teljesen átlagosak.
2009. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2009. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én teljesen meg vagyok velük elégedve. A termékekre egységesen van egy 90napos visszafizetési garancia, de én még egyszer sem használtam ki, mert sosem volt negatívum velük kapcsolatban. Hogyha rendeltetés szerűen használjuk, minden nagyon klasszul működik!

Én nem elsősorban a termék értékesítésével foglalkozom, hanem hálózat építéssel. Nagyon szeretek itt dolgozni (már amennyiben munkának lehet nevezni, mert tényleg imádok emberekkel beszélgetni). A cég stabil, biztos 51éves hátteret ad nekünk, és az, hogy ki mit hoz ki magából, rajta múlik.;-))

2010. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!