Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki akar velem zenekart alapítani?

Ki akar velem zenekart alapítani?

Figyelt kérdés

Nem tudok jól énekelni és hangszeren sem tudok játszani, de viszont jó a hallásom és tudok táncolni.

Na? Ki még bátor rajtam kívül?

Merni kell a mai világban, mert most bármi lehet sikeres vagy egy bármelyik sikeresnek tűnő ötlet elbukhat egy pillanat alatt!


2011. jan. 23. 17:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

De ha még a korod meg a nemed se mondod meg, h alapítsunk zenekart?

Amúgy menedzser simán lehetnél, a háttérben fülelsz, koncerteken meg táncolsz :D

2011. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
F/26
2011. jan. 27. 17:24
 13/21 anonim ***** válasza:

26/F?


Hát ezt valahogy nem akarom elhinni. Biztos hogy nem ennyi vagy. Egy felnőtt ember, tudja, hogy csak úgy semmilyen képzettséggel nem lehet zenekart alapítani. Legalábbis ha hangszeren akar játszani. Hogy akarsz zenekarban játszani, ha semmilyen hangszeren nem tudsz játszani?


16/F

2011. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Figyelj csak! Én még erre is képes lennék! Aki bátor megtalálja a szerencséjét. Csak társakat keresek.
2011. jan. 27. 18:20
 15/21 anonim ***** válasza:
Ezzel a hozzáállással inkább menj el pénzügyi tanácsadónak. Így jól zenélni nem lehet.
2011. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nah képzeld el, hogy én azért vagyok ilyen nagyokos, mert játszok hangszeren. Voltam már együttes tagja is. Csak tudod ott is éppen ugyanígy tervezgetett az együttes megalapítója, hogy próba szerencse, amikor meg odakerült a sor, mindenki csak bambán ült, mert alig tudtad játszani hangszeren. És most ezt nem nagyzolásból írom, de én értettem ott legjobban a zenéhez. Talán azért, mert zeneiskolába jártam 8 évig.
2011. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Érted? Így nem lehet belevágni. Egy idő után téged kidobnának az együttesből, és azok haladnának valamire is, akik tudnak igazán zenélni.
2011. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Annyit nevettem ma rajtatok!!!

Én is 8 évig jártam zeneiskolába. Csak azért tettem fel így ezt a kérdést, mert szórakozáshoz volt kedvem!

És, BEJÖTTTTTT!!!! Én mindegyikőtöknél jobb vagyok!

2011. jan. 27. 20:04
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Én mindegyikőtöknél jobb vagyok!"

Bocs, de nem hinném. Zeneiskolai tanár vagyok :D

2011. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hoppá! Azért egy tanárt már elég nehéz dolog lenne túlszárnyalni.
2011. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!