Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha zenekart szeretnék alapítan...

BulletFan kérdése:

Ha zenekart szeretnék alapítani akkor mit kell tennem?

Figyelt kérdés
tagok sajnos nincsenek mellesleg valakit érdekelne aki tud? agyak fel hirdetéseket? vagy mit csináljak? és most van egy nagyon jó számom csak még a ritmussal kell dolgozni...milyen stúdióban vennék fel és menyiér? válaszokat előre is köszi :)
2011. júl. 23. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen zenekar? Ha Rock,Punk,Metál bármelyik fajtája akkor lennék énekes.És még a stúdiót is megoldhatom.
2011. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Rock/ én gitározok...karácsony óta ugyhogy...
2011. júl. 23. 19:13
 3/17 A kérdező kommentje:
2011. júl. 23. 19:16
 4/17 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Pont egy Punk-Rock bandát keresek magamnak :D lehetnék szóló (akár ritmus gitáros is) Ha mégis kicsit keményebb punkot szeretnél (pl: HC-PUNK) akkor még rá is screamelhetek ha lenne rá igény (mint pl: http://www.youtube.com/watch?v=47ENuz-KHHM )
2011. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
őőőő...Bakonybánk...kisbér közelében van...de dobost nem tudom honnan szerzünk...de majd megbeszélem vkivel h adja kölcsön dobját ha neked jó úgy azt valamennyire tudok...
2011. júl. 23. 19:52
 6/17 anonim ***** válasza:
Miskolci vagyok.Kb hány Km távolság? Én lennék énekes.
2011. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
kb 300km... :/ de ha vhogy megoldjuk akkor az megoldható h ketten énekelnénk?
2011. júl. 24. 13:11
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem az nem sok.Úgy is most csavargó vagyok egy ideig.Punk élet xd.Nincs hangszerem de énekelni tudok.Jól megjegyzem a szövegeket hangsúly minden megy.De én nekem az is kéne hogy pár szám a rendszer ellenes legyen mert punk rocker vagyok.

Csak az a helyzet most nincs pénzem vonatjegyre.Van kocsid? Miskolcra lejönnél értem vagy Pestre és akkor megoldhatnánk. Na hogy legyen ?

2011. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
háth majd ki találok valamit...azt ha megvan szólok!
2011. júl. 24. 17:18
 10/17 anonim ***** válasza:

Oké

Kb mikorra találod ki? Hogy kéne lemennem oda vagy ti jönnétek fel Miskolcra?

2011. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!