Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha zenekart szeretnék alapítan...

BulletFan kérdése:

Ha zenekart szeretnék alapítani akkor mit kell tennem?

Figyelt kérdés
tagok sajnos nincsenek mellesleg valakit érdekelne aki tud? agyak fel hirdetéseket? vagy mit csináljak? és most van egy nagyon jó számom csak még a ritmussal kell dolgozni...milyen stúdióban vennék fel és menyiér? válaszokat előre is köszi :)
2011. júl. 23. 17:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
majd én megpróbálok! ezalatt a 3hét alatt...de...nincs olyan barátod aki tud dobolni?
2011. júl. 24. 17:48
 12/17 anonim ***** válasza:
Sajna nincs.De akkor szted hogyan lessz.Én megyek le hozzátok vagy ti jösztök Miskolcra ?
2011. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

(19:41 vagyok)

Én ismerek dobost is de itt az ország másik végébe vagyunk :/ úgyhogy ez nem hiszem, hogy összejönne... majd ha nekemis meg nekedis lesz bandád lehet találkozunk :D addigis sok sikert ;)

2011. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Itt Miskolcon nincsenek igazi Punkok.

Nagy anarchista punkok errefele Horogkeresztes "nácikkal" mászkálnak.Mind a 2 ágazat errefele csak pózer

2011. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
okkéh rendben
2011. júl. 24. 20:22
 16/17 anonim ***** válasza:

Én vagyok az a Miskolci

Tudod énekes lennék

Na akk hogy kéne megoldani ezt az utazást ? Mert kicsitmesszi lakunk 1mástól

2011. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

én kiskoromóta dobolok ha még érdekel...főleg a Beatricét szeretem :D azokra szoktam dobolni

18/f

2013. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!