Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki akar velem zenekart alapítani?

Ki akar velem zenekart alapítani?

Figyelt kérdés

Nem tudok jól énekelni és hangszeren sem tudok játszani, de viszont jó a hallásom és tudok táncolni.

Na? Ki még bátor rajtam kívül?

Merni kell a mai világban, mert most bármi lehet sikeres vagy egy bármelyik sikeresnek tűnő ötlet elbukhat egy pillanat alatt!


2011. jan. 23. 17:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Akkor te milyen szerepet akarsz betölteni egy együttesben? Milyen stílusú lenne az az együttes? Mert ha pl jól tudsz játszani vmilyen hangszeren, de nincs jó hangod, akkor megértem hogy keresel egy olyan embert, akinek jó hangja van, és összeáll a banda, de énekelni se tudsz, hangszeren sem játszol, a hallásod meg hiába jó. Azt akkor mondható jónak a zene világában, ha a zongorán leütnek egy billentyűt, és te megmondod hogy az milyen hang volt. Vagy ha pl lefognak egy akkordot, és te pontosan megtudod mondani, hogy az milyen akkord volt. Nah akkor mondhatod hogy tudnád hasznosítani a hallásod ilyen téren de persze csak akkor, ha tudsz vmilyen hangszeren játszani.
2011. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha tudsz várni úgy két évet míg megtanulok gitározni... benne vagyok :D Addig tanulj meg dobolni :D
2011. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Oké!!!! Amúgy nekem is van egy gitárom,, de még nem igazán megy. De akkor váltok dobra. :)
2011. jan. 23. 17:52
 4/21 anonim ***** válasza:

Triangulum? Cintányér? :D

Te mi leszel, háttértáncos?

Milyen zenekart akarsz alapítani?

2011. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

:)

Hát én szeretnék zenekarban játszani, de nem úgy, hogy te még azt sem tudod, hogy eszik vagy isszák a zenélést, bocsi :)

2011. jan. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

És az uccsóval értek egyet. Ahhoz tudni is kéne zenélni.

2011. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A te véleményed nem számít!
2011. jan. 27. 14:01
 8/21 anonim ***** válasza:
Akkor miért teszed fel a kérdést? Ha valaki megmondja az igazat, már betörik a fejed? Már boccs, de ez a gondolkozásmód, elég gyerekes.
2011. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Am kort és nemet írnál légyszíves?
2011. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem!
2011. jan. 27. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!