Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen lehetőségeim vannak...

Milyen lehetőségeim vannak nyári munkára 17 évesen?

Figyelt kérdés
Ilyeneket h melo-diák, tesco nem szeretnék. Lehetséges h bemegyek egy étterembe és csak úgy megkérdezem hogy kellene-e valami kisegítő? még ha nem is tudok róla hogy keresnek...? További ötlet?
2009. jan. 29. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
hát így nem sok esélyed van. inkább kérdezd meg szüleidet, meg haverokat, hogy nemtudnak-e pl kőművesmunkát.
2009. jan. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyerekekre vigyazni, mindegy hogy lany, vagy fiu vagy.

Esetleg kutyat setaltatni gazdageknal.

Adjal fel hirdeteseket, nagyon-nagyon fontos!!!

Lany vagy fiu vagy?

2009. jan. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lány vagyok...:) Köművesmunka? xD
2009. jan. 30. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha majd nyár lesz és látsz egy éttermet ahol tömeg van és a pincérek csak úgy szaldgálnak mint pók a falon, na oda menj be, keresd meg a főnököt és mondd meg hogy neked feltétlen munka kell és ha akarja azonnal beállsz mosogatni! :) Én ezt csináltam kb. 16 éves voltam (Balcsi) és nagyon jó kis nyári melót kaptam. Viszont ehhez szerencse is kell, meg ugye ha előre szeretnél magadnak valami biztosat, akkor ez nem jó.

Sok sikert!

Inda

2009. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!