Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telekomhoz érdemes menni...

Telekomhoz érdemes menni gyakornoki munkára?

Figyelt kérdés
Harmadéves vagyok az egyetemen és szeretnék, gyakorlatot, munkatapasztalatot szerezni és érdeklődnék, hogy megéri-e a Telekomhoz menni?
2011. szept. 29. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megéri, szakmai tapasztalatot leginkább a nagy cégeknél tudsz szerezni.
2011. szept. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt már valaki gyakornok a Telekomnál? Esetleg ott dolgozik? Meg van elégedve vele?
2011. szept. 30. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit szeretnél, ha csak aláírás kell akkor simán. Ha viszont tapasztalatot akarsz akkor nem... Én is náluk voltam de nem engedtek semmit se csinálni, felvették utánnama járulékot cserébe aláírták a papírom... ennyi. jobb lett volna ha valami értelmes helyre megyek ahol tanulok is valamit...
2011. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tapasztalatot szeretnék szerezni. Te konkrétan milyen beosztásban voltál? Mit kellett csinálnod?
2011. szept. 30. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!