Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoztatok már Svájcban? Ha...

Dolgoztatok már Svájcban? Ha igen, hol és mit? Hogyan kerültetek ki?

Figyelt kérdés
Esetleg ismertek olyan blogot vagy weboldalt, ahol a kinn dolgozók leírják a tapasztalatukat? Köszi
2009. jan. 22. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
én mentem egyszer felvételizni egy munkahelyre Svájcba, de zenész vagyok, más téma...De az iwiwen kerestem rá olyan fórumra, ahol a kint élők irkálnak, tőlük sokmindent megtudhatsz.
2009. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hàt én màr vagy fél éve mlot keresek de eddig semmi. ok nekem a német tudàsom nem a legjob mert tanulni jöttem ki, de ha nincs melo hazaküldenek szal elég érdekes...

amugy meg szerintem nem nagyon lehet jo melot talalni itt mert ugyis az aljarol kell kezdeni mindent...


te tudtàl màr meg többet ?

2010. ápr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!