Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozál már az UFS Group...

Dolgozál már az UFS Group Holding Zrt-nek, mik a tapasztalataid?

Figyelt kérdés
Engem valaki beajánlott oda, kíváncsi lennék, hogy milyen formában lehet nekik dolgozni, milyen kereseti és előremeneteli lehetőségek vannak benne?
2010. nov. 12. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2010. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ilyen kretének kérem, hogy kerüljenek! Azért így fogalmaztam, mert kötekedett a gyk weblap, hogy ne így meg ne úgy fogalmazzam a kérdést.
2010. nov. 12. 20:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, mert inkopetens szemelyek dolgoznak ott nagy reszben...Mikor meselte egy baratom h ott dolgozik csak lestem h mi koze van a befektetesekhez, penzugyekhez? Mikozben bioinformatikusnak tanult...hat semmi, csak beajanlottak...

Aztan engem is be akart ajanlani, azaz elotte szerette volna ha beszelnenka penzugyeimrol...mondom jo, azzal nem lehet problema, aztan egy 21 eves leanyzo akarta megmondani nekem h miert kossek veluk uzletet, mikor 1 honapja volt a cegel es elotte soha nem tanult penzugyekrol...vicces volt...

Ez kb 2 eve volt, megneztem azota h hogyan teljesitett az a befektetes amit ajanlott(ak)...-54%...mondhatom remek...

2010. nov. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!