Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem lehet legálisan napi 16...

Nem lehet legálisan napi 16 órát dolgozni, hogy az ne minősüljön túlórának?

Figyelt kérdés

Gyárban dolgozom, és 70 kilométerről ingázom. Eredetileg két váltás van, de én megbeszéltem a főnökkel, hogy nagyon szívesen végigdolgoznám a duplaváltást, hogy ne kelljen minden nap ennyit utaznom. Tehát minden második munkanapon 16 órát dolgoztam, aztán egy nap szabad. Ez nekem nagyon kényelmes volt, szerettem ezt a programot, de csak 3 hétig dolgozhattam így, aztán szólt a főnök, hogy jöjjek rendesen minden munkanapon 8 órát, mert a 16 órát csak túlóraként tudják elkönyvelni, és ezért többet kellene fizessenek, ami nem éri meg nekik.

De én nem is tartok igényt túlóra pénzre, hiszen összességében ugyanannyi a munkaórám, mint a többieknek.



ma 15:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen munkarendet szeretnél, keress más helyet.

Porta, biztonsági őr, egészségügy, itt 24-ezni is lehet.

ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!