Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Assessment Center (AC) terület...

Assessment Center (AC) területi képviselő interjú (válogatás) mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

Nyilván a google a barátom számos cikket olvastam már, de valós vélemények érdekelnének ilyenről kinek van tapasztalata?


Területisnek jelentkezntem egy céghez, a HR-es elmondása szerint miután közöltem, hogy 20 ember közé nem ülök be, az volt a válasz nem nem, összesen a top 4 ember akit kiválasztottak több 100 ból kerültek ide be.

Egy egész napos programról van szó.

De napitervet nem kaptam, csak egy címet, itt jelenjek meg, étkezés biztosítva, és 9-16 ig tart.


Érdekesség: az interjún egy szó sem merült fel a nyelvtudásomról. Elképzelhető, hogy itt majd kell beszélnem?

Full magyar, csak belföldi piaccal rendelkező a cég egyébként.


Magas beosztásról van szó, 15-20 fő közvetlen felettese lennék.



#interjú #AC #assessment
ma 09:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!