Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kereshet egy 1500 fős...

Mennyit kereshet egy 1500 fős település polgármestere és önkormányzati képviselői?

Figyelt kérdés
jún. 10. 01:15
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
kérdezd meg tőlük
jún. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Hivatalosan mindegy, a kérdés hogy mennyit tudnak összelopni maguknak.
jún. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 Nem ismerem őket közelebbről.


Azért merült fel bennem, mert nagyon sokan jelentkeztek képviselőnek és gondolom a pénz miatt, hiszen sok beleszólásuk nincs a dolgokba.

jún. 10. 07:16
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ez nagyban függ a település anyagi helyzetétől, hogy mi fér bele az éves költségvetésébe. Vannak-e más bevételi forrásai is vagy csak az államtól kapott.
jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ennek amúgy nem kellene nyilvánosnak lennie? Kerestem a település honlapján, de semmit nem találtam. Elvileg a neten azt olvastam, hogy az első testületi gyülésről készült jegyzőkönyvben benne kellene lennie, de egy ilyen jegyzőkönyv sincs fent.
jún. 10. 08:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nyilvános a vagyon bevallás, ott szerepelnie kell a fizetésnek is.

Képviselők még nagyobb településeken sem kapnak túl sokat, a polgármsteri fizetés azért nem olyan rossz már.

Pl. én egy 30 ezres városban élek, az itteni polgármester 1,2 milliót keres bruttóban. A képviselők elég össze-vissza kapnak, de ahogy néztem átlagban olyan 120 ezret.

jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az elég jó fizetés a polgármesternek. Sőt igazából a képviselőnek sem rossz, felénk kb semmi dolguk nincs.
jún. 10. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A polgarmesteri fizeteseket szabalyozzak. Nem a telepules anyagi helyzetetol fugg, hanem a lakossagszamtol.


Google a baratod.

jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm.
jún. 10. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!