Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy képesek az emberek élni...

Hogy képesek az emberek élni ezt az irodista létet?

Figyelt kérdés

Hát én elvégeztem az egyetemet, pénzügy szak, gondoltam tök jó inkább dolgozok jó pénzért egy irodában mint fizikai munkát végezni kis pénzért.

Miután elvégeztem egy évet dolgoztam árufeltötlőként egy hipermarketben. Utána felvettek szakmába, egy éve dolgozok itt és elegen volt!!!

Ez egyszerűen tarthatatlan. Minden nap szép ruhában tetszelegni tök feleslegesen. Bekocsizni az irodába azért, hogy egy munkát elvégezz amit otthonról is el lehetne. A főnök egésznap a nyakadon, lesi épp mivel foglalkozol. Full kriptahangulat amikor bent van, amikor nincs a megállás nélküli panaszkodás. 2x annyit keresek mint amit kerestem kasszásként és egésznap a panaszkodást hallgatom. Senki nem csinál effektiv semmit, csak úgy csinál. Ha nincs főni 0 munka, ha bent van 2 óra munka a többi excel tologatás. Felesleges locsogás, traccsolás. Napi 9 órát üldögélek ott szépen felöltözve, mert 30 perc kajaszünet + 30 perc szivarazünet amit nem fizetnek ( nem is szivarazok) mire hazaérek majdnem 6 óra. Semmi hasznosat nem csinálok/tanulok. Mindenki kibeszéli a másikat a háta mögött. 40es férjezett férfiak egésznap a 23 éves intern csajt fűzögetik, majd mennek kibeszélni a főni új kocsiját. Semmi beszéd, panaszkodás, nagyzolás.

Olyan szinten haszontalan toxikus szar elegem volt. Inkább pakolom a polcokat mint ez, hogy az Istenbe lehet ezt épésszel kibirni???



ma 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem minden iroda ilyen
ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Szóról-szóra ezt tudom elmondani, mint a kérdező. Korábban az a kép volt a fejemben, hogy az iroda munka a szakma csúcsa.

A semmittevésben még sajnos az idő sem telt.

Én elmentem furgonra dolgozni részmunkaidőben, sokkal jobb így.

ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
*Nős férfi* bocsánat, nem férjezettek a férfiak :))))
ma 13:12
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem minden iroda ilyen, de mindenhol vannak panaszkodó, irigy, kicsinyes, dolgozni nem akaró, inkompetens emberek.


8. munkahely után pont ebből lett elegem és inkább lettem vállalkozó.

ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Amikor én ugyanezt hozzászólásban leírtam, akkor nullára lettem pontozva.


Többször leírtam, többször nullára lettem pontozva.


Merthogy az érintettek pontozgatnak is. :D

ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Valóban nem minden iroda ilyen. Mondhatnám úgy is, hogy több van, amelyik nem ilyen.


Testvérem nem irodában dolgozik. Irigykedik rám. Én irodában dolgozom, néha szeretném azt csinálni, amit Ő.

Ez már csak így van.


"hogy az Istenbe lehet ezt épésszel kibirni???"

Én dolgozni járok az irodába, nem pletykálkodni, kávézni, a fenekemet vakargatni. Konkrétan soha nem érek rá.

Ha valaki sokat dumál körülöttem, fülem becsukom, csak bólogatok, de fogalmam nincs, hogy mit beszél nekem, végzem közben a munkám, arra figyelek, nem másra.


"Minden nap szép ruhában tetszelegni tök feleslegesen"

27 év után végre szép ruhában járhatok, nőnek érezhetem magam. Nekem eddig még tetszik ez a szokatlan dolog, bár nem tetszelegni járok be a munkahelyemre.


Én eddig elégedett vagyok. Amit piszkosul utálok, ha lefagynak az informatikai rendszerek és nem tudok haladni a feladatommal.


Az én véleményem az, hogy valóban a legpocsékabb irodai munkahelyre kerültél. Gyere hozzánk, itt biztosan nem fogsz ráérni semmi másra. ;)

ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden iroda ilyen...

Nálunk pl olyan ruhába jársz dolgozni amibe akarsz - már amikor be kell menni, mert heti 1, max 2 napot vagyunk az irodába. A főnököm kiadja a munkát hetente, kéthetente és tökéletesen nem érdekli mit csinálok amíg az a munka a határidőre el van végezve. Heti 1x beszélek vele (munkáról). Nálunk az irodában is tök jó a hangulat, fiatalok vannak, jókat dumálunk, ebédelünk és kész. Amúgy meg mindenki csinálja a dolgát. És mindenkinek van dolga bőven...


Nyilván vannak olyan helyek is, amiket leírtál, de én is dolgoztak kereskedelemben, ott is voltam olyan helyen ahol 0-24 csak a sírás ment, mindenki fúra a másikat és senki nem akart normálisan dolgozni. Ez nem munkahely hanem ember függő...

ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem minden munkahely olyan rossz, mint a tiéd. Én imádok irodában dolgozni.
ma 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!