Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kitöröltek a munkaügyibe mert...

Kitöröltek a munkaügyibe mert elfelejtettem jelentkezni. FHt-t kapok a járásitól. Még Aug 29-én kellett volna menni, tegnap mentem, és már kitöröltek, most jött a levél. 29-étől visszavesznek.Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Hogyan úszhatnám meg hogy vissza kelljen fizetni a szeptemberi és októberi fht-? Jelezzem a járásiba vagy inkább hallgassak hátha elsiklik a dolog? Most gondolom törölnek onnan is, és újra be kell adni a kérelmet fht-hez. Vagy ha kivárom ezt a 2 hetet észre se veszik? Sőt, ha lehet az volna jó nem kellene papírozni kérelmezni, nem jönne onnan is levél.

ma 17:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!