Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az hogy a SZÉP...

Miért van az hogy a SZÉP kártyával kompenzálják az alacsony béreket?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet azt a pénzt amit SZÉP kártyára adnak beleépíteni a fizetésbe, hogy teszem azt havi 30-40 ezer forinttal többet kapjon az ember? Vagy esetleg normális összegű fizetést hogy ne legyen szükség SZÉP kártyára meg egyéb ilyen béren kívüli juttatásokra. Mivel a béren kívüli juttatásra azért van szükség mert túl alacsony a fizetés és ezzel kompenzálják valamennyire. De a SZÉP kártyára utalt pénzösszeg, ugyanolyan forint mint amit fizetésben is átutalnak, ezért nem értem miért van ez az egész rendszer? Felső körökben valakinek érdeke van ebben a SZÉP kártya programban így jó sok pénzt tud lenyúlni vagy miért csinálják ezt? Mindenkinek egyszerűbb lenne ha olyan fizetések lennének amiből meg lehet élni, pl. a minimálbér 500 ezer forint és ehhez viszonyítva nőne a többi bér is.

#SZÉP kártya, fizetés
ma 10:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt a helyzetet köszönd meg a 14 éve regnáló tolvaj, dilettáns Fidesz kúmánynak! Ők tehetnek róla, hogy a hatalmas adók miatt nincsenek normális fizetések"


Miert a kormanynak kell megkoszonni, nem pedig annak, aki megvalasztja oket?

ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 Ez másik. Nem a fideszre szavaztam és nem őket támogatom. Nem tudom a 2 bites agyú 9-es válaszadó honnan vette ezt.
ma 13:49
 13/15 anonim ***** válasza:
A cafeteria adható és ELVEHETŐ juttatás, fizetést csökkenteni viszont nem lehet
ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13 igen, ebben is van igazság.
ma 13:54
 15/15 anonim ***** válasza:
Addig nyöszörögsz még a szép kártyát is megszüntetik.
ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!