Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony nők ti a magasságotok...

Alacsony nők ti a magasságotok kompenzáljátok extrém magas cipővel,szandállal, illetve télen, csizmával?

Figyelt kérdés

máj. 20. 14:59
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
76%

Ha nem is extrém, de igen magas sarkú, vagy talpú cipővel.

És képzeld el, nem maradok mindig alacsony.

máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem kompenzálom. Magassarkú cipőben fáj a lábam, magastalpú szandalban többször orraestem.

Alapból nem is voltam még kicsinek sem lányos, utáltam amikor csicsás ruhákat adtak rám azzal a harisnyával, amiben viszketett a lábszáram.

máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
67%
De jo lenne alacsonynak lenni …..🙁
máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, eszembe sem jut. Tökéletesen jól elvagyok a "magasságommal", eddig soha semmi hátrányom nincs belöle.
máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Engem nem zavar, hogy alacsony vagyok, nem akarok semmit kompenzálni.
máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy alacsony vagyok, így nem kell azon törni a fejem, hogy esetleg magasabb vagyok egypotenciális partnernél. Eszem ágában sincs semmit kompenzálni, a lábam meg nem teszem tönkre magassarkú cipökkel.
máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nem. Főleg, hogy az iskolai szabályzat se nagyon engedi. Télen a csizma nem magasít, hogy jó pár centivel magasabb legyek.
máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Láttam olyan csizmát, amiről a kérdező írt. Még gondolkoztam is, hogy télen, ónos esővel, lefagyással ki nem töri ki benne a nyakát. :D
máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Metionin ***** válasza:
100%
A platform/flatform cuccokat szeretem de nem kompenzálok vele semmit, csak jól néznek ki meg nekem kényelmesek (nem magassarkú cipők, hanem az egész talpa magas). Olyan céllal nem vettem még fel semmit, hogy magasabbnak tűnjek benne.
máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A sportcipő kényelmes es egészséges. Ha valaki akar valamit, hajoljon le

152 cm

máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!