Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony nők ti a magasságotok...

Alacsony nők ti a magasságotok kompenzáljátok extrém magas cipővel,szandállal, illetve télen, csizmával?

Figyelt kérdés

máj. 20. 14:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Alacsony nőknek onkabb az anyagcsere a gond. Én alacsony vagyok, de láttam egy nőt a busuon aki egy fejjel alacsonyabb volt nálam és láthatolag nagyon kellett pisilnie. Képzeljétek el azt az anyagcserét, ahol egy buszutat nem birsz ki pisilés nélkül. Ráadásul kevesebb folyadékot is tzd a méretük miatt tárolni a hólyagjuk, rajta is látszott, hogy próbal nem a padlóra pisilni. Amikor beállt a busz, lerohant róla. Szerintem csosa volt, ha eljutott a WC-re.


Szóval szerintem alacsony nőnek lenni nem az esztétika miatt nehéz, hanem azal, ami vele jár.

máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

11-es: ennyire ostoba vagy??? EGY nöt látsz, akinek gondja van a pisiléssel, és ebböl ilyen átfogó következtetést vonsz le???

Egyáltalán miböl gondolod, hogy egy alacsonyabb nönek kisebb a hólyagja? Általában nem, a magasabbaknak feöleg a lába hosszabb.

Az meg, hogy az illetönek nagyon kellett pisilni, annak sok oka lehet, pl oylasmit evett-ivott, ami a vesemüködést gyorsítja, fel volt fázva, esetleg terhes volt, stb - de garantáltan nem az volt az oka, hogy 10 cm-re rövidebb a lába, mint egy másiknak.

máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

12, utánanéztem, egy nő hólyagja 500 ml vizeletet képes eltárolni, az átlagmagasság pedig 162 cm, szóval ehhez igazodik.


Ennél alacsonyabb testhez kisebb szervek tartoznak úgy ahogy a mahasabb testekhez nagyobb szervek.


Így egy 1,50 magas nőnek biztos 250 ml a hólyag tartalma.

máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
12, meg emnyit: Robert Wadlow-ra emlékszel? Neki nem csak hosszabb volt a lába, de a teste nagyobb volt.
máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
54%
Ez vmi pisafétises lesz.
máj. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Jesszus, a testmagasság nem egyenesen arányos a belső szervek méretével.
máj. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
15, azért, mert azt momdom, hogy egy alacsony ember magassága egyenesen arányos a belsőszerveivel és ezért ilyen kellemetlenséget okoz, hogy kevesebbet eszik, többször kell pisilnie?
máj. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
16, legyél szíves megnézni akkor mennyit eszik a világ ma élő legalacsonyabb nője. Látni fogod nem annyit, mimt egy 1,62 magas átlagnő.
máj. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam extrém magas cipőket hordani, mert ízléstelennek és balesetveszélyesnek is tartom őket. Nagyon max 10 cm, de inkább 6-8 (zömmel munkába, elvárás is az elegáns lábbeli), de gyakran veszek fel sportcipőt is.

Attól még, hogy valaki felhúz valami 13 centis rémséget, alacsony marad, hisz ránézel és látod, mekkora sarkakon áll. Vagy ha annyira kicsi, mint én, akkor 13 centis plusszal is az lesz. 😁

152 cm/23L


Ha meg már pisilés, én sajnos nagyon keveset iszom (tudom, nem egészséges), ennek megfelelően alig járok wc-re, sokat max akkor, ha megittam gyorsan fél liter teát. De azután meg mindenki megy…a 170 centis barátnőm meg “pisisnek” nevezi magát, mert neki tényleg 2-3 óránként kell, pedig ő se fogyaszt túl sok folyadékot. Ennyit erről.

máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Akkor beszélgessünk csak Robert Wadlowról. Hogy is volt ez, hogy több kalóriát kellett fogyasztania, ha csak, ahogy írta itt valaki, a magas embernek csak a lába hosszabb?
máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!