Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik, hogy ilyen keveset...

Létezik, hogy ilyen keveset dolgozzon egy mentősofőr?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm hetente jó,ha egyszer bemegy dolgozni,ha már kétszer megy egy héten,az csodával határos. Oké,hogy lenyom 24 órát, de utána meg van,hogy egy hétig otthon van,majd bemegy 8 órát és újra egy hétig itthon. Én azt hittem,azért jobban le vannak terhelve.. az nem létezik,hogy valakinek ennyi szabija legyen. Azt gyanítom, hogy beugrós vagy részmunkaidős, de egyáltalán van ilyen az OMSZ-nél? Váltanék én is hasonló munkára, ahol ilyen keveset kell bejarni.. amúgy kis településhez tartozó kisváros állomáson van. Annak idején covid alatt is alig ment be dolgozni,pedig akkor még a mentősök jártak ki tesztelni is. Kérem csak az válaszoljon,aki tisztában van azzal ,hogy mennek ott a dolgok,a miért érdekel,meg semmi közöd hozzá jellegű válaszok nem érdekelnek.
ma 13:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!