Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet egyszerre a kettőt?

Lehet egyszerre a kettőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem lehet buta, de lehet egyszerre igényelni az álláskeresési járadékot és közben közvetítőn keresztül munkát keresni?(pl. Trenkwalder stb.)

Válaszokat köszönöm!



ma 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, természetesen.
ma 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még annyi kérdésem lenne hogy a munkaügyi vesz el valamilyen papírt vagy csak átnézik másolják,ellenőrzik? Sosem kaptam még álláskeresésit pedig jó pár éve dolgozom
ma 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Az álláskeresésinek pont az a lényege, hogy amíg új munkát KERESEL, addig kapj valamicske pénzt. Hogy az új munkát hogy találod meg, az mindegy és hidd el, jobb, ha magadnak találsz új munkát (akár közvetítőn keresztül), mint ha a munkaügyi hivatal utal ki neked valami pocsék szalagmelót.
ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam hogy jobb ha magamnak keresem csak nem tudtam hogy hogy mennek a dolgok.
ma 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!