Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy nagyjából fél éve Pny...

Van egy nagyjából fél éve Pny 2tb-os ssdm és egy Adata m2 2tb ssd-m szintén, egyszerre vettem a kettőt, hdd sentinel szerint a Pny kondíciója 27% míg a másik 100% ez normális lenne?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy most ez valid, mert crystal disc info szerint 97% a másik meg 100%, nem igazán értek az ssd-khez de véleményem szerint kicsit gyors a kondíció vesztés miközben a másiknak nagyjából semmi baja.

Amelyiken játszom meg 100%-os kondíció pedig nincs kímélve úgymond.

úgyhogy nem igazán értem a dolgot



aug. 11. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézz meg egy harmadik programot is. Ha kettő egyforma értéket mutat és a harmadik eltérőt, akkor az nem jól olvassa be az adatot. Az nem normális, hogy ugyanaz az eszköz az egyik programban 27%, a másikban 97%.


A 3% eltérés a két eszköz között a használat intenzitásától és adatforgalomtól függően reális lehet.

aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
27%

ssdkhez sajat progi is van gyartonal

firmware frissitest is szoktak kiadni ami nem csak infonal de hasznalatnal is fontos lehet


amugy pedig teljesitmeny tesztet erdemes nezni

ezt ujonan is kellett voln

most mar csak neten talalhatsz ha van hogy viszonyithass

aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!