Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen takarítóként dolgozni...

Milyen takarítóként dolgozni szállodában?

Figyelt kérdés

Miket kell csinálni? Nehéz?

Őszintén szólva nagyon unalmasnak hangzik és utálok takarítani, vagyis nem szeretek itthon, és fárasztó a porszívózás szerintem. De nem tudom.



ma 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
LoL
ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, nyugodt. Néha még hagynak is ott drága dolgokat a vendégek amiből ki lehet egészíteni a kevéske fizetést
ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van, hogy 1-2 részeg nő, csaj simán lefekszik veled vagy leszo* meg ilyenek, ha épp jókor kopogsz be.

2-es jól mondja, néha eltudsz lopni ezt azt, amivel kiegészítheted a jövedelmedet.

Sokan a seggüket a törülközőbe törlik, így a szaros törcsikkel mindenképpen számolj.

2 véglet van, van aki nem hagy maga után kupit, mert nagyon igényes.

A másik pedig óriási mocskot hagy maga után, mert úgy van vele, hogy úgyis van takarító, majd megcsinálja.

ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

3-as, nem is tudtam, hogy ilyenek vannak...

"Van, hogy 1-2 részeg nő, csaj simán lefekszik veled vagy leszo* meg ilyenek, ha épp jókor kopogsz be."

2-s, na azért ez nem helyes, a lopás nem helyes, tessék eladni a talált tárgyak osztályán, vagy minimum a portán.

"Sokan a s*ggüket a törülközőbe törlik, így a szaros törcsikkel mindenképpen számolj." - tapasztaltam, az egyik Hotelnél. (után követés.)

"2 véglet van, van aki nem hagy maga után kupit, mert nagyon igényes.

A másik pedig óriási mocskot hagy maga után, mert úgy van vele, hogy úgyis van takarító, majd megcsinálja."

ma 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!