Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az amivel érdemes foglalkozni?

Mi az amivel érdemes foglalkozni?

Figyelt kérdés

Ami hoz pénzt, amire az embereknek szüksége van.

Nem szeretnék leragadni havi 400 ezres fizetéssel. Ez nem elég semmire.

Egy budapesti panel kerül már 50 millió forintba.

Hogyan?? M?ég ha nem költöm el a 400 ezres fizumat ami képtelenség akkor is egy jó 20 év mire összejön.

Nem így kell csinálni. De akkor hogy? Alkalmazottként pláne itthon az ember nem éri el a milliós fizetést havonta.

Profession és társai egyenlő a 0-val.

Saját vállalkozsába akarok fogni de nem tudom mi hozna pénzt.


tegnap 14:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, itt Magyarországon azért ha valaki 25 év felett mindenféle kedvezmény meg jutalék nélkül megkeres nettó 400-at annak kifejezetten jó fizetése van. Csongrád megyébe lehet menni, örülsz ha megkapod a 220-at 2 műszakban.
tegnap 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem nevelkedtem gazdag családban, mégis van saját házam (saját lakásom 25 évesen volt), meg nem is 400-at keresek. Lehet így is.
tegnap 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Persze 12-es, úgy is lehet, velem is ez a helyzet.

De ilyenkor nem azt a pár kivételt kell nézni, hanem a legtöbb embert.

tegnap 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

értékesítés, programozás, stb.


Nálunk az értékesítő behoz egy 100 milliós üzletet, kap érte azonnal 5 milliót ahogy a szerződés alá van írva. Mi meg szívunk a kivitelezésével 12 hónapot napi 8 órában. Ő meg max eljár teniszezni az ügyféllel.. az is munka nem nem tesz bele 2000 órát mint mi.

tegnap 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!