Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az amivel érdemes foglalkozni?

Mi az amivel érdemes foglalkozni?

Figyelt kérdés

Ami hoz pénzt, amire az embereknek szüksége van.

Nem szeretnék leragadni havi 400 ezres fizetéssel. Ez nem elég semmire.

Egy budapesti panel kerül már 50 millió forintba.

Hogyan?? M?ég ha nem költöm el a 400 ezres fizumat ami képtelenség akkor is egy jó 20 év mire összejön.

Nem így kell csinálni. De akkor hogy? Alkalmazottként pláne itthon az ember nem éri el a milliós fizetést havonta.

Profession és társai egyenlő a 0-val.

Saját vállalkozsába akarok fogni de nem tudom mi hozna pénzt.


ma 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Azzal érdemes foglalkozni, ami teljesíti ezt a három kritériumot:


1) nagy rá a kereslet

2) kicsi a kínálat

3) képesek vagyunk rá

ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Első jól írta. Én ilyennel foglalkozok, 2 hónap alatt annyi lett a fix bevételem, hogy a kata alanyi adómentes keretet épphogy nem fogom átlépni. És már vissza kell mondanom az ügyfeleket.


Pont ezért kezdtem el vállalkozni, mert diplomások szemét is kiszúrják 400 nettóval..


Viszont sosem tudhatod, hogy mennyire lesz rá végül kereslet, bizonytalan a vállalkozás indítás. Mindenképpen fel kellene mérni előtte, hogy lenne-e igény a szolgáltatásodra. Nő vagy férfi vagy?


28/N

ma 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. Privátban mondhat valaki jó ötletet. Tőke meglenne hozza.
ma 15:27
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Akinek konkrét jó ötlete van az megvalósítja maga. Gondolnám hogy ez evidens 😀
ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
it contractálás
ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Thunderfairy ***** válasza:
65%
400 nettoért azonal munkába álnék mindenki helyet aki szerint ez kevés fizetés. Hól kell a 400 netto-s munkára jelentkeznem???
ma 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

"M?ég ha nem költöm el a 400 ezres fizumat ami képtelenség akkor is egy jó 20 év mire összejön."

Hogy lenne már 20 év? Ha a 400-ból félre teszel 100-at, akkor is 7 év alatt megvan egy panelre az önerő.

ma 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

7-es azért ez nem teljesen igaz.

Számoljunk egy 30 milliós panéllal. (Ami azért nem a legjobb, főleg Pesten)


Ahhoz 6 milla az önerő, az megvan 6 év alatt. A hitelt is megadják ennyi fizuval. Tökjó. Ha most venné!


De addigra felmennek az árak, a fizetése viszont nem hiszem, hogy követni fogja az áremelkedést...


Amúgymeg ki akar 6 évet várni, hogy legyen lakása?

ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Amúgymeg ki akar 6 évet várni, hogy legyen lakása?"

A prolik jellemzően nem akarnak. Nekik azonnal kell minden, méghozzá ingyen, alanyi jogon. Ha meg ez nem történik meg, akkor mocskos orbán, meg a rencer, meg régen minden könnyebb vót.

ma 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Hát én nem akarok annyit várni és nem vagyok proli. Jól keresek mégis utálom a fideszt. Sok diplomás 400-500k-t keresnek, ne viccelj már.

Abból évekig nem veszel lakást.

Aki meg nem panaszkodik, a legtöbbjük gazdag családban nevelkedett, sokaknak jár ingyen a lakás..

ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!