Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mozdonyvezető képzést van...

Mozdonyvezető képzést van értelme elkezdeni szerintetek, hogy a MÁV ennyire rossz állapotban van?

Figyelt kérdés
Lenne ezen kívül még pár kérdésem, aki privátban megkeres megköszönöm!

szept. 17. 12:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Attól, hogy rossz állapotban vannak a vasúti vonalak, attól még ez egy biztos állás és jól is fizet.

Hogy megéri-e?? Sok pozitív oldala van és van bőven negatív oldala is. Ha neked a negatív dolgok nem jelentenek akadályt, akkor megéri. Van aki szereti csinálni, van aki meg azért nem hagyja ott, mert nem tudna máshol dolgozni.

szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

Mozdonyvezetőre mindig szükség lesz! Érdemes nekiállni a tanfolyamnak hogy ha szeretnéd ezt csinálni.

Az MÁV állapotát honnan tudod? Elolvastad a hírekben? Hát azt azért el kell osztani párral... nem annyira gáz a helyzet sok téren. Csak hát a jó hírekből nem lesz kattintás és politikai tőke sem. :D

Ha van kérdésed, akkor tedd fel!

szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
41%
Csak ha bírod a meleget, mert rövidnadrágban is le lesülve szálltak ki a mozdonyvezetők a nyugatiban nyáron
szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
MÁV-on kívül is van élet egy mozdonyvezetőnek.
szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Azalatt hogy rossz állapot azt értem, hogy egy hónap alatt kigyulladt 3-4 mozdony, síntörés Balaton déli partján, kigyulladt ic+ kocsi, Keletiben kisiklott szerelvény, baleset Nyugatiban és Déliben.

Ezek miatt vacilálok sokat, nem szeretném feldobni a talpam idő előtt😅

Minden másban szimpatikus a cég és szívesen dolgoznék.


Alapból mindig is ez volt az álmom, hogy mozdonyvezető legyek, de kiskoromban még csak a pozitív oldalát láttam persze mindennek, mint az összes kisgyerek.


18 évesen azt hittem meg kell várnom a 20. életév betöltését, hogy megkezdhessem a tanfolyamot, így elvégeztem egy 3 éves egyetemet, 1 évet dolgoztam a szakmámban, de undorító… ezért is gondoltam, hogy a régi nagy álmomba belekezdjek, ha minden jól megy.


Pár ismerős van a Mávnál, azt mondták előnyt jelent a felvételinél, ha rájuk hivatkozva jelentkezek, ebben az esetben az alkalmasságinak lesz nagyobb szava felvesznek-e. Aztán majd kiderül…


Az alkalmassági/egészségügyi vizsgálat miből áll egyébként?

szept. 17. 13:42
 6/20 anonim ***** válasza:
szept. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi, ez hasznos volt!:D
szept. 17. 14:02
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

[link]

ebben a rendeletben találot az orvosi alkalmassági vizsgálattal kapcsolatos részleteket.

A kizáró okok a 2. mellékletben.

Az orvosi vizsga nem csak vérvétel, hanem végig kell menni több orvoson is, fogászat, szemészet, fizikális vizsgálatok, meg persze a dilidokinál is okosan és szépen kell válaszolgatni.

A matek-fizika-irodalom-bilógia teszteket nem tudom, nálunk még nem volt ilyen. De manapság a félkegyelmű HR-esek kitalálnak mindenfélét hogy bizonyítsák mennyire szükség van rájuk.

A féksúly%-ot kell számolnia egy mozdonyvezetőnek ha gond van, azon kivül mást nemnagyon...

szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Emberek! Ez eldőlt. -0,5-ös mind a két szemem, jól látok szemüveg nélkül is, de mivel egyik szememre tompalátó vagyok nem fog összejönni. Szóval ennyit az álmokról…
szept. 18. 00:33
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Engem rossz térlátás miatt vágtak ki. Mondjuk anno a PÁV2-nél ez nem volt probléma… ez ilyen
szept. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!