Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri másodállásban Wolt/Food...

Megéri másodállásban Wolt/Foodora futárkodni autóval?

Figyelt kérdés

Párom sajnos betegség miatt tartósan nem tud dolgozni, munkanélkülit sem kap tovább, az én 8 órás keresetem pedig kicsit szűkös kettőnkre.

Gondolkodom hogy hogyan tudnék egy kis plusz pénzt csinálni, eszembe jutott hogy esténként / hétvégéken tudnék futárkodni, van keveset fogyasztó kicsi autóm.


Megéri ezt elkezdeni? Van aki ilyen konstrukcióban, kiegészítőnek csinálja?



szept. 16. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Valtsd le a parod
szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy dömping van kajafutárokból. Pakik meg filippínók hemzsegnek egy tàl rizsért - nem fogod már ezzel agyonkeresni magad. Én pl nem rendelek kaját nehogy valami ilyen bokorugró hozza ki… talán nem vagyok ezzel egyedül.
szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi éri meg.
szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy hol tervezed. Már Bp is viszonylag elég telített. Sokan ott üldögéltek azon a szállító boxon, amit én láttam egy forgalmasabb helyen (jellemzően a vendégmunkások voltak). Egyébként vidéki nagyvárosban, ahol azért megy ez az ételrendelés téma, akár jó is lehet. Kisebb településen nem tartom sanszosnak, hogy sok megrendelés lenne.
szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Mért kellene másod állás?Sose értem meg azokat akik csak a pénz pénz.

Olyan melót kell végezni ami Fizet.

Ennyi

szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mért jobb az ha aprópénzért melózok az ember?

Miből akarsz megélni?

szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
@5, te egy igazi idióta vagy. 750 ezer nettót keresek te nyomorék, minimális matematika kell hogy megfejtsd, hogy ha a költségeid 2 ember együttes keresetére lettek tervezve, azaz bérelsz egy budapesti lakást 300 ezerért, van egy autód annak minden költségével, vannak számlák, vannak előfizetések, akkor hirtelen nem is marad olyan kurv4 sok abból a bérből. F4sznak kommentelsz ha ennyire egybites segg vagy?
tegnapelőtt 08:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Ember egy magam keresek havi nettó 1.9 milliót ez még mindig nem a közép kategória felső.

750000 ért fel se kelek nem hogy dolgozzak is.

tegnapelőtt 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
750 mellett futarkodni eleg gaz gondolat... Te biztos nem keresel ennyit
tegnapelőtt 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5,8 egy proli.

Te meg kérdező barátom ha 750et keresel, akkor valószínűleg értesz valamihez, ha pedig igen, akkor van eszed.

Ha van eszed, akkor rá tudsz jönni, hogy esténként/hétvégénként futárkodok témával kb 200at ha össze bírsz szedni és lehet sokat mondtam. Tehát ha 750 mellé az a 200 hiányzik, akkor az igencsak érdekes.

Innentől kezdve a kör bezárult, kamuzol.

Sokszor eszembe jut a kedvenc filmem egy idézet, ismét aktuális:

- Megvan még az a 2 dollár, amit adtam?

- Hát az előbb megismerkedtem a bárban itt egy lánnyal és az anyukája súlyos beteg, gyűjtést is rendeztek meg minden.

- és két dollár hiányzott? Úgy látszik átba*tak..

Mindenki vonja le a következtetést.

tegnap 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!