Woody000 kérdése:

Wolt vagy Foodora?

Figyelt kérdés
Futár szeretnék lenni szeptembertől de nem tudom melyikkel járnék jobban pénz szempontjából. Pécsen szeretnék futárkodni autóval. Melyik érné meg nekem jobban?

aug. 4. 02:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy iskola mellett csinalnám. 18 éves vagyok és nem tudom, hogy kéne adóznom meg ilyesmi.
aug. 4. 02:37
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Beelőztek a filippínók, akik tál rizsért dolgoznak. Sajnos már nagyon nem fogsz tudni szemmel látható pénzt keresni ezzel.
aug. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Egyik se, olyan helyre menj, ahol fix kiszallitoi vannak a cegnek.
aug. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Ki kéne húzni a s*ggetekből a fejetek. "Szemmel látható". Gondolom neked valahol fél millió-milliónál kezdődik a szemmel látható, de egy 18 éves srácról beszélünk, aki szeretne megkeresni 200-300-350ezer forintot. Ezt sem tudja végrehajtani a Wolttal pl?
aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Azért észrevenni, hogy beáramlott ide ez a pár 10ezer migráns. Sokkal nehezebb most állást találni, mint pár éve.


Ma reggel például bangladesi-indiai kinézetű munkások takarították a villamossíneket pesten..


Már csak unalomból is bevállalják szabadnapjukon a woltos melókat..

aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, hogy jöttek be külföldről munkások, de még mindig nem kaptam választ a kérdésemre. :(
aug. 4. 17:37
 7/10 anonim válasza:
Hasonlóan fizet a 2, mindegy hogy melyiket választod.
aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kb ugyanaz a kettő, de én tapasztalataim alapján, főleg nyáron, Wolt-on több a megrendelés, lévén külföldiek/nem magyarok inkább azt használják
aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"18 éves srácról beszélünk, aki szeretne megkeresni 200-300-350ezer forintot. Ezt sem tudja végrehajtani a Wolttal pl?"


Hát nem!

Szóval húzd ki a fejed!

aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Miért nem?

aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!