Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Home Office házfelújítás mellett?

Home Office házfelújítás mellett?

Figyelt kérdés

Mit tudok ilyenkor tenni, ha panelban lakok, és a közvetlen felettem levő lakást felújítják november végéig? Minden nap reggel 8-tól délután 4-ig, 5-ig valami olyan erővel fúrnak faragnak, hogy remeg még a kanapé is alattam. Így nem tudok aludni se(alapból 10-kor kezdődne a munkaidőm) , és dolgozni se. Full HO-ba vagyok, iroda nincs a cégnél.


Mit tudok ezzel a helyzettel kezdeni?



szept. 16. 10:07
1 2
 11/16 BeefEater ***** válasza:
75%

#8 Headset és headset között is van különbség. A legtöbb zajszűrős headset mikrofonja nem zajszűrős, csak a fülhallgató. Ezt az apró betűből kell kideríteni.

Saját tapasztalat alapján, mikor a ház előtt légkalapáccsal törték az aszfaltot a kollégáim ebből semmit sem hallottak.

szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Úgy kellett. A sok elkényeztetett HO-s... Ugye mégsem olyan jó otthonról dolgozni, mi?
szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

"De ha én hónapok óta tűröm, hogy felettem lényegében szétrobbantják az emeletet, és felmegyek érdeklődni, hogy kb. mikorra várható a munka befejezése, akkor nekem is jogom van választ kapni erre. De nem kaptam, csak vállrángatást meg flegmázást. Azért álljon már meg a menet!!"


Tűrnöd kell, mivel semmi közöd hozzá, hogy feletted ki mit mennyi ideig újít fel. Neki joga van saját lakását felújítani. Ahhoz, hogy a munka meddig tart semmi közöd hozzá (főleg, ha még ők sem tudják)..Én is elhajtottalak volna a búsba, majd végeznek mikor végeznek, foglalkozz a saját dolgoddal.

szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%
Fel jelented a tagot, vagy be jársz irodába.
szept. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%
Füles, zene. De egyébként én sem értem, hogy gondoljátok, hogy majd a szomszéd nem újíthatja fel a saját lakását fényes nappal, emberi időben, mert ti otthonról dolgoztok. Én is itthonról dolgozom, ugyan kertesben lakom, de még sosem jutott eszembe a szomszédokat baszogatni azért, mert munkaidőben megy a fűkasza, stihl, fűnyíró, flex vagy akármi. Pedig valami fixen mindig megy :D Nekik is joguk van élni.
szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem tudsz tenni. Örülj hogy nem irodába kell bejárnod ahol építkezés folyik. De én pl ilyenkor lehet beugornék haveromhoz, aki 5 perc sétára lakik s nála dolgoznék. De ez nagyon sajátos megoldás.
szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!