Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önmagában egy felsőfokú angol...

Önmagában egy felsőfokú angol nyelvtudás ér valamit diploma nélkül a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés
szept. 12. 22:03
1 2
 11/14 Thunderfairy ***** válasza:
81%

2-es.


Én nekem jellenleg a netto 300 000 az állomfizetés. Ennyit a hozzászolásodról. Netto 400-450-et sokan csak álmaikba látnak. Nagyon is jó fizetés a netto 450 000.

szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A tapasztalatom az, hogy önmagában nem ér sokat. Kevés olyan pozíció van, ahova önmagában elég az angol tudás. Kell még mellé valami piacképes szaktudás (ahol használni is kell tudnod az angolt), vagy valami egyéb olyan skill ami az adott munkára alkalmassá tesz. Ahova nem kell az angol, ott senkit sem érdekel, hogy beszéled-e. Ahova kell, ott általában kell valami más is.
szept. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#11

Szokj hozzá, hogy ezen a fórumon mindenki nettó 1,5 milliót keres alsó hangon :D

Előbb olvastam, hogy a kedves kommentelő nettó 750ért fel se kel az ágyból.

Andersen, a nagy mesemondó.

szept. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11: neto 450et az ételfutár meg a téglát pakolo alkesz segédmunkás is megkeres csak szolok, nem 2014 van....
szept. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!