Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi történne Győrrel, ha...

Mi történne Győrrel, ha kivonulna az Audi?

Figyelt kérdés
szept. 12. 07:28
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
18%

"Sok hozzád hasonló negatív magyar van. Mert te is csak panaszkodsz, de állítom a munkád semmit sem ér!"


Éljél meg otthon 250-300 ezerből forintból, mert az átlag magyar ennyit keres!


Akinek a munkája ér valamit, és van lehetősége, beszél nyelveket az rég lelépett már Magyarországról.


Főiskolán akikkel végeztem 10-ből 8 ember külföldön dolgozik.


Dolgoztam már Burgenlandtól Vorarlbergig minden tartományban, ha rossz lenne a munkám akkor elzavartak volna az osztrákok.

szept. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
83%

Betelepülne egy másik ipari cég a helyére, élve a lehetőséggel, hogy sok ember rendelkezésre áll, aki dolgozni szeretne.

Lenne 1-2 év kellemetlen átmenet, nagy változások, de nem menne tönkre a város.

szept. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
17%

"Éljél meg otthon 250-300 ezerből forintból, mert az átlag magyar ennyit keres!"


Csak te nyavajogsz, hogy a magyarok milyen negatívak. Miért? Te milyen vagy? Nem ugyanolyan? Csak panaszkodni tudsz. Megélek havi nettó 800 ezer forintból vígan 2 gyerekkel csak ehhez az kell, hogy az ember megállja a helyét mondjuk Győrben az Audinál és rendesen végezze a munkáját. Eszembe se jutna más országban kisebbségként élni, mint valami betelepült migráns. Azt az életérzést meghagyom másoknak.

szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
51%

"Éljél meg otthon 250-300 ezerből forintból, mert az átlag magyar ennyit keres!"

350-ből bőven megélek, nem keveset félre is tudok tenni minden hónapban. Igaz nincs hitelem és nem bérelt lakásban lakok. Ha egyedül egy teljes lakásbérletet fizetni kell, úgy valóban nehezebb. De nem is vagyok már 20 éves.

szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
50%
#18 Győrtől már azért szerintem messze van ingázni Ausztriába, persze mèg így is sokan csinálják. Én is szeretnék majd, mondjuk nekem csak 20km a határ, de nettó 1600€ alatt nem éri meg ingázni (legalább is nekem) főleg nem napi 200-250km-t
szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
25%
Ingazni igazán sopron határ felőli részéről éri .
szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
35%

"Csak te nyavajogsz, hogy a magyarok milyen negatívak. Miért? Te milyen vagy? Nem ugyanolyan?"


Ne haragudj de sz@ré nem maradok itthon. Dolgozzon a ****** 300 ezerért.


"Megélek havi nettó 800 ezer forintból vígan 2 gyerekkel csak ehhez az kell, hogy az ember megállja a helyét mondjuk Győrben az Audinál és rendesen végezze a munkáját."


Örülök neki, hogy te jól keresel itthon is.


" Eszembe se jutna más országban kisebbségként élni, mint valami betelepült migráns. Azt az életérzést meghagyom másoknak."


Volt, hogy éreztették velem is ezt az érzést az elején, de szerencsére több év kint töltött idő után már nincs ez.

Nekem fontos a jövőm ezért is jobb kint számomra, mert ott még lesz nyugdíj, itthon vagy lesz vagy nem. Tegyél félre a havi 800 ezredből öregségedre.


A kórházak nincsenek lerobbanva, nem kell négyszer menned egy időpontért mint Budapesten egy csöves időpontért.


Nem a portás bácsi tartja a matek órát a gyerekeknek az iskolában, és ami még számomra fontos, hogy akár hova megyek Ausztrián belül nagyon jó utak vannak, kátyúval nagyon ritkán találkozok kint.


Ha egy évet letolok kint akkor kapok 15 havi fizetést az adójóváírással. És van 30 nap fizetett szabadságom.

szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
50%

"Ne haragudj de sz@ré nem maradok itthon. Dolgozzon a ****** 300 ezerért."


Attól még negatív pesszimista magyar vagy.:)


Azért ne felejtsd megemlíteni a kinti késes támadásokat és a nők erőszakolását Szilveszter éjjel...Inkább keressek kevesebbet, de biztonságban élhetek. Igen, nyugdíjra teszek félre az sem akadály számomra.:)


Hogy Magyarországon nem vagy képes talpon maradni az őszintén a te hibád is. Nem véletlen vagy tele ennyi méreggel.

szept. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Telelő Teve ***** válasza:
34%
#27: A kérdés továbbra is Győrről szól, nem a lerobbant Budapestről. Ha nem éltél soha Győrben, akkor nem kell hozzászólnod csak azért hogy elmondhasd, hogy külföldön minden jobb.
szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
54%

"Attól még negatív pesszimista magyar vagy.:)"


Igen az vagyok, mert számomra az itthoni körülmények nem megfelelelőek.


"Azért ne felejtsd megemlíteni a kinti késes támadásokat és a nők erőszakolását Szilveszter éjjel...Inkább keressek kevesebbet, de biztonságban élhetek. Igen, nyugdíjra teszek félre az sem akadály számomra.:)"


Azért Ausztriát ne keverjük Németországgal, tény ,hogy itt is van sok bevándorló viszont a két ország nem ugyan az. Legutóbb én a Mosonmagyaróváron késelést hallottam, amikor is a kislány megszúrta az iskolában az osztálytársát.


"Hogy Magyarországon nem vagy képes talpon maradni az őszintén a te hibád is. Nem véletlen vagy tele ennyi méreggel."


Magyarországon nem jön ki a matek. Ha Budapesten keresek 400 000 Forintot ami itthon egy jó fizetés akkor is 200 000 Forint egy lyuk bent Pesten rezsivel + a kaja kb 100 000 Huf ha főzök magamra. A kocsit fentartom, öltözködök, telefon, internet, szórakozás. Aztán 0-án vagyok.

Biztosan az én hibám, hogy ilyen fizetések vannak itthon.

szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!