Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mpl azaz a magyar posta futár...

Mpl azaz a magyar posta futár mennyi fizura számíthat? 440-et ígérnek bruttó,ami kb 280. Van e valami plusz juttatás,munkába járás,címpénz pl és ha igen mennyi?

Figyelt kérdés
szept. 9. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Van jatt. Foleg nyugdij kiszallitas idejen..


Nekem ismeros dolgozott postaskent es par tizezret minden honapban osszeszedett.


Nyilvan nem a kisnyugdijasok, de sokan hagyjak az aprot a postasnal.

szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Nincs jatt, ez nem a 80-as évek.

Vállad el.

Ha lesz jobb, felmondani 5 perc.

A 280 nem olyan rossz amúgy.

szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Hogyne lenne. Kaposvaron dolgozott tesom ferje, es rendszeresen kapott a nyugdijasoktol. Nyilvan nem az ajanlott levelekert adtak neki, vagy amikor odaadta a csekket.

Hanem a nyugdijakbol.

szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
MPL futárnak semmi köze a nyugdíjakhoz. Sima csomagkiszállító gyakorlatilag.
szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Oke, ebben van valami.


Tehat akkor ez nem a klasszikus postas.


De ettol meg a csomagfutarok kapnak jattot. Ugyanugy ahogy a tobbibel. En legalabb is szoktam adni ha felhozza az emeletre.

szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
5# Mi meg családi házban élünk és eszemben sincs jattot adni azért, mert valamit a kezembe ad egy futár 2 méterre az ajtónktól. Ezért fizetik, ez a dolga. De én híresen köcsög vagyok jatt ügyben, ez tény. :D
szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az első kommentelők félteértették,ez nem postás,hanem futár munka lenne. De azért köszönöm a válaszokat.

Amúgy nem a borravalóta voltam kíváncsi, hanem hogy ad e a cég valami plusz juttatást, pl utazás térítést,vagy teljesítmény utáni bónuszt,vagy ilyesmit. Mert a 280 nem valami sok. Már bocsánat,nem elégedetlenkedni akarok

szept. 9. 19:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Van persze ismerősöm csinálja.

Csomagot is hord mellette mobil posta.Kap a csekk feladás után pl meg jattot is kap nyilván.

450 jön össze nettóban.

szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utazas teritest akkor ad ha nem a munkavegzes helye laksz. De ha nem ott laksz es be kell jarnod.akkor hiaba kapsz utidijat, vagy berlet 87%at, minuszban leszel.


Bonusz nem hiszem hogy van, de ez a cegen mulik. Nem hinnem hogy a haldoklo magyar posta fizetni barmit a kotelezon kivul.


Itt egyedul a jattal szamolhatsz.

szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"eszemben sincs jattot adni azért, mert valamit a kezembe ad egy futár"


a jattot, nem is az elvégzett munka után szokták adni, bár gondolom neked ez új... az orvos sem azért kapja a dugi borítékot, mert fizetést is kap... és az étteremben sem azért hagysz ott borravalót, mert a pincér kiviszi az ételt...

szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!