Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha ennyire hiányszakma a...

Ha ennyire hiányszakma a tanárkodás, akkor miért nem lehet találni hirdetéseket sehol?

Figyelt kérdés

Párom magyar tanárnak tanul, és újabban nézegetem én is az álláshirdetéseket, konkrétan egy darabot nem találok.

Nem egyszeri alkalommal néztem rá hanem már sokszor.


Hogy lehet egyáltalán így elhelyezkedni ebben ?



szept. 3. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Itt találsz egy csomót

[link]

szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Hol nézted? Pl. ezen az oldalon érdemes: [link]
szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem jó helyen nézed.
szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 NTBS ***** válasza:
88%
Jobban nézz szét. Ajánlom a Facebookon a pedagógusállás és társai csoportokat.
szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Csongrád megyéről van szó konkrétan.

Az alábbi link amit küldtetek köszi megnéztem, de itt is 1 darab tanár állást találtam megyére szűkítve.

Az is angoltanár

szept. 3. 21:28
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Mert nincs státusz.

Nálunk 4 magyaros van, mindenki 28-30 órában. 24 kell a teljes álláshoz. Majdnem 1 embernyi pluszmunkát végzünk. Nincs keret, így oldják meg.

szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Csodás olvasni hogy mekkora hiány van, aztán ha az ember rákeres egy ilyen állásra nem talál semmit Magyarország 3. legnagyobb városában.
szept. 3. 21:37
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Mert pénz nincs rá.
szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

5

Nem is tudsz megyére szűkíteni csak városra. Talán párod először adhatna neked is pár magánórát és akkor nem lennél ilyen b.ta.

szept. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%

#7


A hiány egyik fő oka, hogy nincs pénz felvenni új embert. Ettől még szükség lenne rá. De ha nincs rá keret, nem lehet meghirdetni, érted már?

szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!