Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rezidensi fizetés ügyeleti...

Rezidensi fizetés ügyeleti rendszerben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Végzős hallgató vagyok ÁOK-on. Sajnos sokan az ügyeleti rendszerrel nem nagyon vagyunk képben.

1. Ha én rezidens leszek, mikor kezdhetek el ügyelni?

2.Hányszor ügyelhetek (min/max) egy hónapban?

3. Rezidensként hétköznap és hétvégén ez nekem hány ft/órát jelent?

Illetve ez nem az ügyelettel függ össze, de a Markusovszky ösztöndíjról tudna nekem valaki információt mondani? Mik a feltételek, mennyi ideig jár, stb.?



aug. 10. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy végzős hallgató vagy. Van valaki a gyakorin, aki mostanában tervez orvosira menni, de képtelen utánaolvasni a rezidensi rendszernek, és itt faggatózik... miért kell kamuzni?
aug. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pedig valóban végzős vagyok :) Júniusban végeztem az ötödéves vizsgaidőszakkal, most kezdtem el a belgyógy gyakorlatot és készülök a szigorlatra. Én csak egy egyszerű kérdést tettem fel, amire nem találok pontos válaszokat interneten. Mert oké találok órabérre vonatkozó információkat, de azt se gondolom pontosnak. Arról pedig hogy mikor lehet kezdeni ügyelni szó szerint semmit nem találok.

Illetve ha gyakorlaton kérdezem az orvosokat, ők sem mernek nagyon biztos választ adni, mivel ők még régi rendszerben végeztek, azóta 1000+1 dolog változott.

aug. 11. 09:15
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg az adott helyen érdeklődj utána
aug. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki tudna a fenti kérdéseimre válaszolni azt azért még megköszönném ha írna.
aug. 11. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Esetleg reddit askhungaryn.


Az atlag reddites jobban kepben van.

aug. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet
aug. 12. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!