Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyiket választanátok a...

Melyiket választanátok a fizetések közül?

Figyelt kérdés

szept. 2. 20:58
A kérdező szavazást indított:
A jelenlegi fizetésed 3x annyi lesz
A jelenlegi fizetésed ugyan annyi de nem kell dolgoznod, csak jön a pénz
31 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Utóbbi amiatt szimpatikus, mert ha havonta kapna az ember x összeget fixre, még akkor is ha nem dolgozik, akkor lehetősége lenne mellette dolgozni valahol. Mondhatni akár dupla annyit is keresne így, mint jelenleg. Így a nyugdíjas évek is máshogy telnének. Hogy a nyudij, és x összeg havonta.


Az elsőnél meg megvan az a helyzet, hogy csak fizetés emelés, de ha nem biztos a helye, akkor elveszíti ezt az összeget is.

szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
2. akkor legalább foglalkozhatok azzal, ami érdekel, nincs hülye főnök, nincs utazás, nincs 26 szabadnap évente.
szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Én szeretem a munkámat, de mindkét választás érdekes.

Előbbi esetben évi 150 ezer Euró az már szép summa, utóbbi esetben valszleg beleállnék valami open source projekt fejlesztésébe.

szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ, hogy melyik opció meddig tart, és hogy bukhatom el őket. Ha az elsőt választom, de kirúgnak, vége a dalnak, vagy 3x annyit kapok a következő helyen is?

Ha örök tripla szorzó van a béremen, akkor azt választom. 10 év alatt elrakok annyit, amennyi az eredeti béremet örökre kitermeli, így onnantól olyan, mintha mindkét opció egyszerre járna.

szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
A másodikat választanám, nyilván akkor, ha a inflációkövető lenne. Ettől függetlenül ugyanúgy dolgoznék, csak kevesebbet, és tényleg azt, amit szeretek. Valószínűleg visszamennék félállásban tanítani.
szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
én az elsőt választottam, kiköltözésnek hívják, eddig bejött
szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Most nagyjából a 2. helyzetben vagyok, fos fizetés, cserébe alig kell valamit csinálnom.

Inkább választanám az első opciót, 3X ennyi pénzért legyen normális munkaköröm és ne a farok lógatás legyen egész nap.

szept. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát legalább a dupláját érdemelném ezért, illetve a hobbijaimban is tudok hasznos szerkesztéseket-kritikákat készíteni és így azért jöhetne a jelenlegi fizetésem. Bár szerény a jelenlegi fizum, de többnyire jól megvagyok belőle.


35/F

szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8+

Végül az elsőre szavaztam, mert rendezni kéne a béreket ilyen szempontból és szeretem a munkahelyemet.

szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!