Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egészségügyben akkora az...

Ha egészségügyben akkora az ápoló hiány, akkor mégis miért nem jeleznek vissza a jelentkezéseimre?

Figyelt kérdés
Több éves tapasztalattal rendelkező ápoló vagyok. Már több helyre beadtam az önéletrajzom, de annyira sem képesek, hogy visszajelezzenek. Akkor mégis miért mondják azt, hogy akkora hiány van ápolókból?

aug. 24. 11:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%
Pedig a tapasztaltabbak jobbak lennének a beteg számára...sajnálom hogy ez van...lehet jobban teszed ha te is kivándorolsz ha nem találsz semmit
aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia a Facebookon keresik az apolásigazgatók az ápolókat.Ott írj rájuk.Szerintem ez bevett szokás régről.. Csak most van internet..Van csoport,, ápoló egészségügyi munkák "

több is.

szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Amúgy pontosan mi a végzettséged? Mert lehet az a gond.
szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!