Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért mondják, hogy kisgyermek...

Miért mondják, hogy kisgyermeknevelőkből óriási hiány van, mikor Szabolcs megyében alig látok egy pár álláshirdetést, és annyi?

Figyelt kérdés
Ha diplomám lenne pl. nagyobb eséllyel indulnék egy állásért egy kétéves képzéssel szemben?
júl. 22. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szabolcsba tanár se nagyon kell. Én elmentem a fiam iskolájába, mivel tudtam, hogy 2 tanár nyugdíjba megy. Vittem a mesterszakos diplomám meg a nyelvvizsgáimat. Nagynehezen fogadtak, de hallani se akartak az ügyről. Én csak kis ideje élek Magyarországon, de azt tapasztalom, hogy itt Szabolcsban nagyon ragaszkodnak a munkahelyükhöz az emberek, még akkor is ha nem szeretik a munkájukat.
júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1: De akkor ottmaradt a 2 nyugdíjas, nem ment el?

Mert ha elment, mért nem kellett új tanár?

júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. Elmentek nyugdíjba. Hogy ki lesz helyetük nem tudom. Biztosan a saját embereik. Én nem mentem többet oda, ilyen csapatba ugysem éreztem volna jól magamat.
júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minél kisebb település, annál kisebb az igény is (igény alatt FIZETŐKÉPES keresletet értek, hiába lennének vágyak, ha nem tudják megfizetni, nincs rá keret) és még az utódlás (pl. nyugdíj vagy kihalás esetén) is elég belterjes. Akár évtizedekre le vannak osztva a várólisták, hogy ki kerül annak a helyére, akinek még van 10 éve a szakmában.


Budapesten próbálkozz, főleg Budán.

júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!