Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az itteni felhasználók körében...

Az itteni felhasználók körében tényleg nettó 800-900 ezer forint az átlagfizetés?

Figyelt kérdés
aug. 18. 12:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
21%
Te 62-es proli neked azért van ennyi szabadidőd, mert egy állastalan aspergeres barom vagy akinek se kutyája se macskája nincs. Hazudozhatsz össze vissza a nagyszerű életedről, de egy csőd vagy nem több.
aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
26%
#64: Én egy vezető szoftverfejlesztő vagyok, feleségem és macskám is van, kutyám nincs. Itt a csőd maximum Te vagy, attól lehetsz ennyire frusztrált, hogy attól vagy idegbajos, hogy nekem milyen kényelmes, gondtalan életem van.
aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
23%
Vezető szoftverfelesztő szeretnél esetleg lenni, de nem az vagy hanem csak egy nagyképű hazug barom. Aki szoftverfelesztő az nem itt veri a f@szát hogy mennyit keres, hanem dolgozik vagy pihen.
aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
29%
#66 nekem sikerult regisztralnom szoftverfejlesztokent. Van valami algoritmus, aminek elvileg tiltania kellett volna, vagy milyen szakmat vegzo emberek verhetik itt a f@szukat?
aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
35%
67: A legtöbb szoftver lofaszt sem ér, meglátszik milyenek írják őket.
aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
0%

#70: ahhoz képest elég sok milliót fizetnek ki értük

csak nem neked ugye, hanem nekem

aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
22%
#66: osztán honnan tudnád te onnan a cérnagyárból, hogy mit csinál egy szoftverfejlesztő a szanadidejében?
aug. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
39%

"Mert eddig akárhány ilyen kérdés alatti válaszokat végig olvastam ilyen nettó 700 ezer forint alatti fizetést nem sokan írtak,"


Azért nem, mert például én ilyen kérdésekre nem szoktam válaszolni. Ha válaszolnék, akkor én lennék az egyik nettó 700 ezer alatti fizetésű. Még bruttóban sem kapok ennyit.

aug. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
21%
70: Cérnagyárban dolgozol? Még lehet egy cérnagyári munkás is többet dolgozik, mint a legtöbb szoftverfejlesztő, azért fagy le a legtöbb program az elcseszett frissítésekről már ne is beszéljünk.
aug. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
41%
Minek dolgoznanak tobbet, ha keves munkaert ugyanugy megkapjak a fizetesuket? En is arra torekszem, hogy minel kevesebb munkaval minel tobb penzt keressek. Ki az a retardalt, aki munkara akarja pazarolni az eletet?
aug. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!