Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az itteni felhasználók körében...

Az itteni felhasználók körében tényleg nettó 800-900 ezer forint az átlagfizetés?

Figyelt kérdés
aug. 18. 12:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
47%
A legnagyobb prolik mindig azok, akik másokat csípőből leproliznak, anélkül hogy bármit is tudnának az illető személyes körülményeiről. :) De hadd prolizzanak csak, őket minősíti.
aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
16%
Gyerek itt faszozik meg gyokerezik frissen regisztralt accountrol, aztan beir egy ilyet, sirok :D
aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
20%
Milyen frissen regisztrált accountról hadoválsz, te barom? Évek óta itt vagyok már. Semmit sem tudsz, semmivel sem vagy tisztában, de a pofád az nagy és jártatod!
aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
12%
#33: hogy hazudik ebben IS :D :D :D
aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
34%
Tényleg ilyen sok primitív bunkó van a budapesti ICT-szektorban, vagy csak itt a Gyk-n verődnek össze ezek a minősíthetetlenül tapló parasztok?
aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
39%
Ezért nem érdemes ilyen kérdést kiírni, mert már egymásnak estek itt az emberek. Mellesleg kíváncsi lennék, hogy miért pontoztak le szinte minden válaszadót?!
aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 A kérdező kommentje:
Az már nem az én saram öcskösöm hogy egymásnak esnek az emberek a kérdésem alatt, nem az volt a célom vele :D
aug. 18. 16:07
 38/79 anonim ***** válasza:
34%

Igen, simán lehet, hogy az itt válaszolgatók körében ennyi az átlag. Ha én például szarul keresnék, akkor eszembe nem jutna itt válaszolgatni, inkább azon dolgoznék, hogy kitörjek a szarból, képezném magam, nyelvet tanulnék, képesítéseket szereznék, hogy jobb életet teremthessek saját magam és családom számára.

Mivel mindenünk megvan, így szerencsére azt csinálunk szabadidőnkben, amit akarunk, én például szeretek itt válaszolgatni például szarás közben.

aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
44%
#38: mert ezek (“képezném magam, nyelvet tanulnék, képesítéseket szereznék”) ingyen vannak egy mai magyar felnőttkorúnak, ugye, te szemellenzős faaszfej? Amúgy ezek egyáltalán nem biztos, hogy kitörést, kiutat jelentenek a szegénységből. Számos diszkrimináció érheti az álláskereső embert a mai magyar munkaerőpiacon.
aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
6%
#39: pff :D :D :D
aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!