Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak szerintem való az irodai...

Csak szerintem való az irodai munka csak nőknek?

Figyelt kérdés
Férfiaknak inkább fizikai munka,vagy vezető szerep valahol...

aug. 16. 22:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

Hát, ha eltekintek attól, hogy ilyen hülyén hímsoviniszta logikával talán még Szaúd-Arábiában sem lehet találkozni - ők se gondolják, hogy irodája CSAK nőnek lehet - szerinted akkor, ha van egy irodai munkahelyen 10 férfi, akkor? Az egyikükből legyen vezető, ugye? De mit csinál a többi, mehet kazánfűtőnek, udvartakarítónak, vagy vállalják, hogy nővé operálják őket?

Hány évesen vagy ennyire idióta?

aug. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
Akkor én picsát növesztek, de biztos, hogy ki nem megyek ilyen 30+ fokokban, esőben, fagyban. Jó nekem a klímás/fűtött iroda, nem hülyültem meg.
aug. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%
Ez ilyen tipik aluliskolázott vélemény, ami azoknál születik meg, akik Alsógöröngyösön annyit látnak, hogy emberek szüttyögnek a hivatalban és szerintük az nőiesebb, mint a kint árkot kotró alkoholista férfiemberek melója. Ezzel szemben egy rakás irodai munkának végtelenül nagyobb hatása van, mint a kubikolásnak. Ezek nélkül nem járnak a vonatok, nem tudsz mentőt hívni, nincs GPS, nincs internet.
aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem csak szerinted, van sok hozzád hasonló beszűkült gondolkodású gyökér a világon.
aug. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
Csak szerintem való csak irodai csak.
aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle irodai és fizikai munka létezik, így én másképp gondolom. Eleve a logikus gondolkodás, kevesebb érzelem jellemzőbb a férfiakra, amire a mérnöki területén nagy szükség van (ami ugye szintén irodai).
aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%
vezető szerep férfiként.. és vezessék a nőket? Vagyis nő nem való vezetőnek ezek szerint :D
aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Mérnök vagyok , férfi és én nem szeretek nagy irodákban dolgozni. Inkább terepi munkát végzek melosokkal. Sok a nagyszájú kicsit primitivebbek is voltak néha de őszintébbek. Ami a szivukon wz a szájukon. Sok irodában valami gusztustalan az ahogy fúrjàk és kibeszélik egymást
aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Aha csak te😂 kell a falloszomnak a fizikai munka a 40 fokban.


Jó nekem az iroda 😁

aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

25 éves, pályakezdő fiatal férfiként jobb nekem a marketing koordinátor állásom, hogy általános, rugalmas munkarendben dolgozhatok.

Hétfőtől péntekig tart a munkaidőm, a törzsidő 09:30-15:30 között van, ami azt jelenti, hogy kedvem szerint kezdhetek, mehetek nyolc órára vagy csak fél tízre. Bármikor csúsztathatom a munkaóráimat, van amikor megtolom a hét elejét, és pénteken már 15.30-kor fel is állok, és jön a hétvége.

Mindezt azért írom, mivel még az egyetem első pár félévében, amikor nagy óraterhelés miatt hétvégi fizikai munkákat tudtam vállalni, majd megszakadtam. Kimerítő a reggel hat órás műszakkezdés pl.

Tiszta, elegáns öltözékben lehetek egész nap, frissen, üdén lépek ki az irodából. Ami télen fűtött, nyáron hűtött, és nincs zsírszaga mint egy mekiben.

Belépőként is bruttó 600 000 Ft-ot mondtam, és van előrelépési lehetőség is :) Persze két éves releváns szakmai tapasztalattal, és számos eredménnyel a hátam mögött, valamint a cég is olyan profilú munkavállalót keresett mint én (social media marketing kidolgozása)

szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!